Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Mihael Grey

Cao bipodis bourder i think,shrink think

Recommended Posts

Pa,evo mene ponovo,stari dobri clan...izgleda da sam psihotican uz to sto sam border. Neke blage novosti. Sta ima kod vas? Usput bipodis? Jel ok lek ...bar za ove moje sifre...hvala.

Nemamo istu šifru, ali sam pio Bipodis godinama, u dozi od 30 mg.

Ni najmanje mi nije pomogao, ali sve je to individualno.

Sa srećom u daljem lečenju!

Edited by Apoptosis

On 2/29/2020 at 10:12 AM, Apoptosis said:

Nemamo istu šifru, ali sam pio Bipodis godinama, u dozi od 30 mg.

Ni najmanje mi nije pomogao, ali sve je to individualno.

Sa srećom u daljem lečenju!

Hvala,da al psihozu imamo,doduse ja mislim da imam manje s obzirom da mi male doze prepisuju,meni se posle nedelje dana cini da nista ne pomaze a da stvara nus pojave rado bih popio onaj svoj onzapin od pre toga...

Posted (edited)
1 hour ago, Mihael Grey said:

Hvala,da al psihozu imamo,doduse ja mislim da imam manje s obzirom da mi male doze prepisuju,meni se posle nedelje dana cini da nista ne pomaze a da stvara nus pojave rado bih popio onaj svoj onzapin od pre toga...

Što se tiče doziranja lekova, svaki psihijatar bi ti prepisao što manje doze. Pa onda ako ti nije dobro povećavaju, ili menjaju lek. Vidiš, i meni je Onzapin punih 7 godina bio glavni lek, spavao normalno, ali nije gasio psihozu u velikoj meri, a i prestao me je uspavljivati... A kako me je ugojio... Ajoj, za 3 nedelje 7 kg i 300 g sam dobio!!! Ranije nije uticao na kilaži, sad smo se rasčistili...

Ja pijem Rispolept i Haloperidol. Dobri su.

Edited by Apoptosis

2 hours ago, Apoptosis said:

Što se tiče doziranja lekova, svaki psihijatar bi ti prepisao što manje doze. Pa onda ako ti nije dobro povećavaju, ili menjaju lek. Vidiš, i meni je Onzapin punih 7 godina bio glavni lek, spavao normalno, ali nije gasio psihozu u velikoj meri, a i prestao me je uspavljivati... A kako me je ugojio... Ajoj, za 3 nedelje 7 kg i 300 g sam dobio!!! Ranije nije uticao na kilaži, sad smo se rasčistili...

Ja pijem Rispolept i Haloperidol. Dobri su.

Kaako ti je sad po pitanju psihoze? To me najvise interesuje

19 minutes ago, Mihael Grey said:

Kaako ti je sad po pitanju psihoze? To me najvise interesuje

Pa bio sam u haos maniji, i jedva sam se stabilizovao, sad sam flat, teži ka depresiji.
Pijem 2 psihostabilizatora, 2 antipsihotika, 2 benzodizepina, antidepresiv, i propratne lekove i suplemente.
A inače od negde 1. februara nemam glasove uopšte, niti paranoju, već je bila ta manija...
Prestao pušiti cigarete, i tako... Pamtim i bolje, ali i mnoooooooogo gore dane.
Ti?

Što se rispolepta tiče,muškacima od njega rastu grudi i malo sjebe hormone.Baš stvara ginekomastiju.

12 hours ago, joed said:

Što se rispolepta tiče,muškacima od njega rastu grudi i malo sjebe hormone.Baš stvara ginekomastiju.

Čista istina!
Meni je leva strana grudi, u predelu dojki veće od desne strane koja je normalna.
Dalje svih ovih godina nije bilo promena.
A pijem i Haloperidol, koji isto izaziva  hiper prolaktinemuju.