Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
baronesa desinhronesa

dajte mi dobrog online psihijatra

Recommended Posts

Posted (edited)

nemam sreće sa novim psihijatrom u mom gradu

potrebno mi je sledeće:

1. psihijatar da može prepisivati lekove

2.  po mogućstvu i psihoterapeut da popričam sa njim a najbolje ako je geštalt ili neka druga ozbiljnija škola NIKAKO KBT I REBT

3. da radi online naravno

4. da je muškarac s obzirom na to da imam nekih muških problema

5. da je jeftin... nemojte mi neke od po 50e

Edited by baronesa desinhronesa

Kad god meni lično nešto treba,obratim se mejlom na ovaj sajt gde svakodnevno (ako to tako može da se kaže) "ordinira" dr.Ljubomir Hotujac...Odgovore na pitanja šalje mejlom u relativno kratkom roku,obično za manje od 24 sata.

https://www.plivazdravlje.hr/prirucnik-bolesti?plivahealth[chStartLetter]=š#cbtop

(samo odeš na sajt,odabreš kategoriju "Bolesti nervnog sistema" i pitaš sve ono što te interesuje).

Ukoliko već on sam nije slobodan za pružanje usluga koje su tebi neophodne,onda sasvim sigurno može imati preporuku za nekog drugog doktora koji bi bio u dovoljnoj meri adekvatan za tvoju vrstu problema.

P.S. Na Netu se može naći i njegova e-mail adresa,pa ko zna-možda ti odatle odgovor bude još i brže stigao: hotujac@yahoo.com

Ja imam sve to, psihijatar psihiterapeut, psihoanaliticar, 25 evra seansa, ali vec dugo se ne bavi farmakoterapijom. Radi preko skajpa. Ako hoces, dacu ti kontakt, ali nemoj da kazes da sam ja u pitanju. 

7 hours ago, lupus said:

Ja imam sve to, psihijatar psihiterapeut, psihoanaliticar, 25 evra seansa, ali vec dugo se ne bavi farmakoterapijom. Radi preko skajpa. Ako hoces, dacu ti kontakt, ali nemoj da kazes da sam ja u pitanju. 

Ako je neko dobar, posalji i meni adresu ili ime, necu da te odam casna rec...