Jump to content
Depresija Forum
Faraway

Ejakulacija =0

Recommended Posts

Kad u mi jednom ranije propiivali calixtu, desilo mi se da imam normalnu erekciju, bez ejkulacije. Izbacio lijek, ejakulacija se normalizovala. Nedavno su i uveli torendo zbog paranoje, opet izostaje ejkulcija, pored ispravne erekcije, orgazma. Da li je neko imao slican problem?

2 minutes ago, Faraway said:

Kad u mi jednom ranije propiivali calixtu, desilo mi se da imam normalnu erekciju, bez ejkulacije. Izbacio lijek, ejakulacija se normalizovala. Nedavno su i uveli torendo zbog paranoje, opet izostaje ejkulcija, pored ispravne erekcije, orgazma. Da li je neko imao slican problem?

Ti lijekovi, a posebno Torendo, su poznati po tome da podižu nivo hormona prolaktina koji supresuje normalne funkcije testisa i testosterona. Dok god si na lijekovima, zaboravi na ejakulaciju.

Api, nikada nisam iao problema sa ejakulacijom, osim kad  sam uzimao kalikstu i ovaj sad toredno. A inace imam jaku perapiju.

1 hour ago, Faraway said:

Api, nikada nisam iao problema sa ejakulacijom, osim kad  sam uzimao kalikstu i ovaj sad toredno. A inace imam jaku perapiju.

Šta sve piješ?

Klozapin 101. Seroksat 110, Lorazepaam 111. Eftil 101, Torendo 100

Klozapin izaziva retrogradnu ejakulaciju.

O Trendu znaš.

Seroxat je jedan od najčuvenijih antidepresiva koji kao neželjeno dejstvo jako loše utiče na libido...

Api care, leponex mi nikad nije metao ejakulaciji, cak je i produzavao. Sigurno je Trend. Seroksat mene dize, taj 1 izjutra. Zornjak.

19 hours ago, Faraway said:

Api care, leponex mi nikad nije metao ejakulaciji, cak je i produzavao. Sigurno je Trend. Seroksat mene dize, taj 1 izjutra. Zornjak.

Onda si baš atipičan pacijent...