Jump to content
Depresija Forum

Recommended Posts

Zdravo ljudi, evo mene opet. Da vam se pohvalim - uspela sam da zamrznem godinu na fakultetu i na kraju je sve dobro ispalo, ali, tu je i dalje jedan stari problem, a to je moj idiotski otac od kojeg ne mogu da disem, a kamoli zivim. Zaglavljena sam u kuci sa njim sve dok ne zavrsim faks i ne odselim se. On je toliko toksican, negativan, nervozan, odvratan, odvratnog stava, voli da kontrolise ljude oko sebe da bi nadoknadio to sto nije mogao svoj zivot kontrolisati, vec ga su mu kontrolisali roditelji. Stalno se dere na sve nas u kuci, nema lepu rec nikad, mene pogotovo stalno psihicki maltretira, ucenjuje i najgore moguce izvredja na svakih nekoliko dana. Imam 20 godina, a tretira me kao da imam 5, kao da sam njegovo vlasnistvo, kao da sam njegov ker na lancu. Izgleda da dokle god postoji on, necu noci da budem srecna jer ce uvek nalaziti nove nacine da mi se poserava u zivot. + on je totalna je narcisoidna licnost. Trenutno nisam u mogucnosti da se osamostalim i nadjem posao, jer studiram tezi faks, a fizicki sam slaba i bolesljiva i ne bih mogla da postignem da jos i rintam po 10h svaki dan (a i ne bih posao (normalno placen posao) mogla uskladiti sa predavanjima), znate vec i sami kakvo je stanje u nasoj drzavi, ne mozes sa minimalcem od plate da se osamostalis, jednostavno je nemoguce. Zanima me ima li medju vama nekih koji takodje imaju problem sa ocem, ako imate snoba, daveza, idiota, psihopatu od oca, mozete na ovoj temi da pricate o tome, kakve sve probleme vam pravi, malo ce mi biti lakse da zajedno pricamo o tim stvarima. 

Ja imam idiota/depresivca/kompleksaša ("3 u 1",što bi se reklo)...Što je najveća ironija,ja ti u suštini i nisam tako loše prošla u odnosu na to kako su prošli pojedini.

MATORI BORDERLAJNER I MRCINA ZLOKOBNA:girl_pinkglassesf:

Jednom rečju-idealan tata:happy: