Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Erik

Kokain

Recommended Posts

Zna li neko nesto o ovom zlu koje je sad popularno medju danasnjom "elitom"?

42 minutes ago, Erik said:

Zna li neko nesto o ovom zlu koje je sad popularno medju danasnjom "elitom"?

Na forumu smo svi sirotinja.Nitko si koku ne može priuštiti,mada i da mogu,nikad se nisam drogirao niti ne mislim.

Sto pitas?:D Ja sam probao na desni ali nisam imao nikakav osecaj.Ali sam citao po forumima da ti se cula "izostre" neki kazu da se osecas kao bog ali pogledaj Acu Lukasa i shvatices sta ta droga radi ljudima.

Mislim da svaka droga ima svoj trenutak kada te saceka, moze to da nebude iz prvog ili iz par puta, ali jednom kad te pukne njen rad, gotov si,  znam to sa marihuanom i ekstazijem, ali mogu misliti sta se desava ovima na tim teskim drogama, posle ni Bog otac ne moze da te skine, zavrsio si pricu za ceo zivot.

nema gospodskog drogiranja tačno... uvek završiš "donji"

srećom nemam para da eksperimentišem tako da...

Mogu da kazem da je trava njesra zesce razni tripovi rupe u secanju ponasanju i td.Eksere sam pio po pola tablete i mogu da kazem da mi je rad bio dobar opusten kao da sam pripit ali cele eksere nisam pio jer sam cuo da ti vibrira slika a kasnije ti je "odlicno"Ali kada sam video kako izgledaju kad im je odlicno i kako im je vilica zategnuta rekao sam neka hvala.Spid nisam ni zeleo da uzimam jer kada sam cuo da ljudi ne mogu posle te zesce hemije da spavaju po par dana a samo bi ludovali takodje ne odnosno sve sto se uvlaci na nos to nisam probao.Inace sve se to na kraju zavrsi lose najverovatnije sam ja i dobio psihozu od trave mada nisam je bas toliko cesto koristio ali opet mozda je to i bio samo okidac za vec postojecu skrivenu bolest.

od svih tih supstanci jedino alkohol baš mrzim

izgubim kontrolu skoro uvek kad pijem a to ne liči ni na šta kad si lud i glup lol

Ma da sve je sranje, jedino kada se ubodes u venu, mehurici ti sapucu.

Kokain je najopasnija droga za mozak, sprži dopaminske puteve.

I nema popravke, gori od horsa po tom pitanju.

Zlo.

probala sam... zivo govno...

sad sam prestala sa svim tim seanjima...

Posted (edited)

Jedan debil iz mog kraja se navukao, dosadan je kao proliv.

Edited by Erik

Kod nas je redkost naci nekog ko na nesto nije navucen :laugh4:Neko na alkohol neko na lekovima neko na drogu neko na kocku.Porocan narod...

Fora je u tome sto su neki bili navuceni, ali su imali neke poslove i kes da hrane svoju zavisnost, posle korone kada su ostali bez nekih prihoda, ostali su su kao ribe na suvom.

Sada ce im padati glave.

Ja sam navucena samo na cigarete. :D 

2 hours ago, Fenix. said:

Ja sam navucena samo na cigarete. :D 

I ja.

Mislim da vecina nas koji imaju dijagnozu puse.Naravno ne puse svi ali mislim da smo vecina.Neki nikotinsku zavisnost izjednacavaju sa heroinskom i verujem da je tacna.

Volela bih da probam, iskreno. Kokain.

Amfetamin sam probala kad sam radila doktorat, pa sam ga davala pacovima, a bilo je dosta u bocici, i ja izracunala koliko meni treba i probala. Nisam spavala ukupno 3 dana i noci, i nisam nista jela, uopste nisam imala nikakav apetit, ni fizicki ni psihicki. A nista drugo. Sad kad sam matora i debela volela bih da mogu da uzmem amfetamin samo 3-4 puta, da jedno 7 dana ne jedem, da se "odviknem" od hrane... Mislim da bi mi to mnogo pomoglo... inace je uzasno neurotoksican i ubija neurone po celom mozgu, najvise u onim delovima mozga koji su vazni za razmisljanje, planiranje, za vise funkcije...

32 minutes ago, ruzza said:

Volela bih da probam, iskreno. Kokain.

Amfetamin sam probala kad sam radila doktorat, pa sam ga davala pacovima, a bilo je dosta u bocici, i ja izracunala koliko meni treba i probala. Nisam spavala ukupno 3 dana i noci, i nisam nista jela, uopste nisam imala nikakav apetit, ni fizicki ni psihicki. A nista drugo. Sad kad sam matora i debela volela bih da mogu da uzmem amfetamin samo 3-4 puta, da jedno 7 dana ne jedem, da se "odviknem" od hrane... Mislim da bi mi to mnogo pomoglo... inace je uzasno neurotoksican i ubija neurone po celom mozgu, najvise u onim delovima mozga koji su vazni za razmisljanje, planiranje, za vise funkcije...

Nisi bas najbolje izracunala cim te je drzalo 3 dana :laugh4: Inace cuo sam price da su neki smrsali po 10kg za par dana od tog otrova naravno to je bilo uz rejv muziku znaci konstantno djuskanje.

15 hours ago, daksi990 said:

Nisi bas najbolje izracunala cim te je drzalo 3 dana :laugh4: Inace cuo sam price da su neki smrsali po 10kg za par dana od tog otrova naravno to je bilo uz rejv muziku znaci konstantno djuskanje.

Moguce :) ali je bilo interesantno... A svest mi se uopste nije promenila. A jeste otrov, naravno...