Jump to content
Depresija forum

Recommended Posts

Saznala sam da su neki ljudi iz okoline Nisa umrli par dana nakon revakcinacije kineskom vakcinom i da se ti slucajevi zataskavaju. Uzas!!

Evo jos jedan video od gospodina Profesora Aleka Racica ... ovo je obavezno stivo da pogledate, inace ovaj video je bio obrisan od strane youtube-a , ali je sacuvan ovde.. odgledajte

Ovaj kovid vidimo da iskorisvavaju za ekonomske i politicke stvari .odnos sa istokom kroz vakcine npr.i kontrolu stanovnistva..nema tu cipova nit te ubijaju vakcinom ali je poenta dobiti papiric da bi mogao izaci iz drzave na kraju ce te granice svesti na nivou gradova da ce ti trebati potvtda o vax da mozes otici iz Nis za Bg.

Zasto? Problem migracija a i zele odredjene grupe zadrzati tu gde jesu i njih ne vakcinisu

I posle neka neko kaže da Corona "postoji"... Sve je to,bre,unapred osmišljeno i brižljivo strateški isplanirano!:oioi:

37 minutes ago, blackadder said:

I posle neka neko kaže da Corona "postoji"... Sve je to,bre,unapred osmišljeno i brižljivo strateški isplanirano!:oioi:

Slažem se.

Kao što sam negde čitao, da do III svetskog rata, koji je zapravo u toku, nema mirnodopske vlasti.

Vlast je sveobuhvatna analiza posmatranja ponašanja dok nedužni umiru, lečeni hlorokinom i natriumhipohloritom, koje sad ne spominju.

No further discuss.

Jovana Jeremić....dajte joj već jednom tu diplomu djaka generacije :rolleyes: Profi voditeljka nema šta :laugh4:

On 3/19/2021 at 8:45 AM, blackadder said:

Korona postoji i bolje da je ne dobijes ali se slazem da su mere prenaduvane..npr rade trzni centri a ne smeju radit frizerski saloni..

Ali opet ako je balkan merilo normalnosti pa i u zdravstvu onda ovde je sve konfuzno i nema logike ..sve politicki. Zato ne treba gledati balkanske medije.

Rnk nije deo dnk... rnk je deo celija koji mrnk vakcinom dobije informaciju da bela krvna zrnca krenu da proizvode protein tj antitela

For the lovee of God!!!
Zar epidemija karcinoma nije veća od epidemije od stepena incidence OCVIDA19 - a??
Kakav DNA i RNA?

Jedino prihvatam bilans mog tate - bilo je previše ljdi, pa je Božijom Voljom došlo do uništenja, iliti PRIRODNE SELEKCIJE.
Mislim da obe  ove teorije imaju smisla...
Ali da mi neki goblini u maskama menjaju dezoksinobonukleinsku kiselinu.

10 hours ago, Riot said:

Gledala sam mnoge teorije, ali mi ovo deluje najlogicnije...menjaju RNA vakcinama da bi izazivali rak...

https://www.youtube.com/watch?v=Bzb3fSWh2Yo

Krenula sam da slusam nastavak ali kada je pomenuo 5G mrezu i jevandjelje momentalno sam izasla...mnogo je mastovit lel.

55 minutes ago, Riot said:

Krenula sam da slusam nastavak ali kada je pomenuo 5G mrezu i jevandjelje momentalno sam izasla...mnogo je mastovit lel.

Ako je JW, dobro si se udaljila, i smakla od profita, automobila, letovianjima, zajedničkim naporimaitd. Naravno ništa gratis. Samo te sve više proganjaju... Tetka i teča su mi online držali lekcije, a letos došli u BWR ari... Sve je bilno jasno...

Problem je sto trebate da shvatite da ako neko zeli da Vam naudi nece to raditi direktno da kazes To je on..

To bi radili indirektno..preko pijace vode.hrane itd.

Tema o vakcinaciji je objasnjena u prvom.postu a ovde sam premestio sve sto je za talk room...

Posted (edited)
On 3/23/2021 at 1:02 AM, Dreamcatcher said:

Problem je sto trebate da shvatite da ako neko zeli da Vam naudi nece to raditi direktno da kazes To je on..

To bi radili indirektno..preko pijace vode.hrane itd.

Tema o vakcinaciji je objasnjena u prvom.postu a ovde sam premestio sve sto je za talk room...

Ovo teoretski .smisla

Edited by Apoptosis

Posted (edited)

Profesror dr Alek Račić lekar ( Prof.dr Alek J, Racic, Prim.,PhD ) specijalista maksiofacijalni hirurg, doktor nauka, predsednik Srpske razvojne akademije nauka RAS

Edited by David