Jump to content
Depresija forum

Recommended Posts

smrad od yt-a cenurisao emisiju, dobro je sto je balkaninfo sacuvao na njihovom sajtu

Posted (edited)

Mila Alečković zapušila usta Vesiću i Joksimovićevoj

Edited by David

Ja sam prva za slobodu izbora i za objektivno gledanje na celu ovu situaciju ali mislim da doticna nije ni za kakvo pohvaljivanje. Prvo psiholog je, znaci drustvenjak bez dovoljno medicinskog iskustva, drugo uziva u svakom vidu eksponiranja i izlaganja, cak i kada prica stvari koje nemaju veze sa vezom, trece neko mnogo kompetentniji od mene je tu lepo oblikovao taj njen vid narcisoidnosti kroz definiciju, koju sam posle bezuspesno pokusala da nadjem u nekim youtube komentarima. Ovim ne ulazim u to da je ovo jedno sranje, koje ostavlja dugorocne posledice po drustva, pjedince i biznise ali ova je stvarno...posebna prica

Posted (edited)
21 minutes ago, Brana said:

Ja sam prva za slobodu izbora i za objektivno gledanje na celu ovu situaciju ali mislim da doticna nije ni za kakvo pohvaljivanje. Prvo psiholog je, znaci drustvenjak bez dovoljno medicinskog iskustva, drugo uziva u svakom vidu eksponiranja i izlaganja, cak i kada prica stvari koje nemaju veze sa vezom, trece neko mnogo kompetentniji od mene je tu lepo oblikovao taj njen vid narcisoidnosti kroz definiciju, koju sam posle bezuspesno pokusala da nadjem u nekim youtube komentarima. Ovim ne ulazim u to da je ovo jedno sranje, koje ostavlja dugorocne posledice po drustva, pjedince i biznise ali ova je stvarno...posebna prica

Da, u ovom emisiji je bas ispala nekulturna i uobrazena, ne gasi se zena covece i vice. Evidentno je da ima psihicki poremecaj.

Edited by Riot

Mila je pocela da se bavi politikom pa galami...Inace mislim da kao klinicki psiholog dobro vidi ko vlada i kuda svet ide...

Vidim poceli da testiraju vakcinu na deci...A negde u trznim centrima imas popust uz kartonce o vakcinaciji...

Pocinje da lici na biblijske citate gde neces moci da kupis i prodas bez kartoncica.

Posted (edited)

E ljudi moji zakacila sam i ja koronu. Verovatno u autobusu ili na ulici nema druge. I to soj sa nesanicom. Cuvajte se. 

Edited by Riot

2 hours ago, Riot said:

E ljudi moji zakacila sam i ja koronu. Verovatno u autobusu ili na ulici nema druge. I to soj sa nesanicom. Cuvajte se. 

Sranje.Drži se.

Posted (edited)
3 hours ago, Riot said:

Jel to zvanično tj. jesi li se testirala? Ajde sretno, biće sve OK. Samo bez panike.

Mi smo u porodici svi preležali. Da se ne priča ovoliko o koroni uopšte ne bi ni obratili pažnju na simtome.Bili su blagi.

Edited by Boo

On 4/2/2021 at 7:22 PM, David said:

Mila Alečković zapušila usta Vesiću i Joksimovićevoj

Nisam pobornik njenih mišljenja ali ova voditeljka se prilično omalovažavajuće odnosi prema njoj. Djeluje kao da ju je pozvala da je ismijava. 

Pita je da li je antivakser. Kakav je to uopšte termin antivakser? To kao da ju je pitala da li je budala.

Termini "vakser" i "antivakser" me sinestetički podsećaju na sliku izmršavelog čoveka koji se-ispijenih obraza i uz maksimalan trud i napor-bori da u ustima sažvaće nekoliko metara onog neraskidivog,plastičnog konca koji se namotava na štapove za pecanje.

Posted (edited)
On 4/11/2021 at 2:20 PM, Boo said:

Jel to zvanično tj. jesi li se testirala? Ajde sretno, biće sve OK. Samo bez panike.

Mi smo u porodici svi preležali. Da se ne priča ovoliko o koroni uopšte ne bi ni obratili pažnju na simtome.Bili su blagi.

Evo mali updejt situacije: drzalo me je par dana, svo vreme sam se krkala B i C vitaminima i panadolom (to inace preporucuju doktori). Nisam otisla na testiranje jer sam se plasila da ne zakacim nesto jace u cekaonici. Ali na kraju kad sumiram mislim da ovo nije bila korona nego neki virus slabiji (mada nikad nisam imala nesto slicno ranije) al naravno da sam se prepala i ja i porodica. Da su bili jaci simptomi otisla bih u bolnicu naravno. Drug koji je bio samnom u gradu taj dan je dobio temperaturu cim je dosao kuci ali ga je koliko sam razumela drzalo samo taj dan.

Treba paziti sve u svemu. Mozda pocnem opet da radim i iskreno nije mi svejedno jer ce biti velika koncentracija ljudi a bukvalno svi koji rade usluzne delatnosti i direkt sa ljudima zakace koronu kad tad.

Edited by Riot

Ja sam se tablirao 1500 mg C vitamina,
Mg, Zn + Se, D3 - 4000 I. U,
Folacin, Silymarin 2 x 1, i  još krš što čega....

Jedva je živ ostao, bez zajebancije, i očekivao sam isto sebi i mami jer imamo garsonjeru...
Možda smo i mi preležali CoV a da je bio asimptomatski...

Moj komsija je trubio o teoriji zavere ... dok nije zapatio koronu budio me u 2 izjutra za lekove ..sada je pokojni

1 hour ago, Dreamcatcher said:

Moj komsija je trubio o teoriji zavere ... dok nije zapatio koronu budio me u 2 izjutra za lekove ..sada je pokojni

Tuzno...jel bio u godinama ili?

4 hours ago, Riot said:

Tuzno...jel bio u godinama ili?

Nije.. 46 ..120kg smlatilo ga kao da je siparica.. 

Nije ovo prirodan virus

Daj boze da crknem veceras :))

On 5/1/2021 at 6:53 PM, baronesa desinhronesa said:

Primio drugu dozu sinofarm vakcine, nadam se da će me pustiti u grčku i/ili tursku

Sad nema ni u Grcku zbog novog soja..moraces da primis neku sledecu vax

jel vi vidite sta oni rade, vise se nece pricato o koroni, vec samo o sojevima... pa ce da izmisle neki svedski soj, pa belgijski, pa australijski...i tako u krug, nema nista na bolje dok se ne digne kuka i motika

Nisam čitao prošle postove, samo sam pregledao temu gdje su vakcinisani. Prvo da kažem da nisam nikakav antivaxer . Primio sam sve moguće vakcine, pa čak nedavno i protiv tetanusa a zatim godinu poslije protiv sezonske gripe. Kod nas je "kampanja": Misli na druge-cijepi se. Gdje je logika ?  Ja sam mislio na sebe i cijepio se da ne  dobijem tetanus a ne da moj komšija ne dobije tetanus. Nisam nikakav google doktor. Pratim što se dešava. Pratim i one koje cenzuriraju. Ne samo naše nego iz cijelog svijeta. Eto hvala Bogu pa danas se svatko može i informirati i saznati što je genetska terapije u npr Pfizer vakcini.  Jednostavno ONI više ni ne skrivaju njihov plan. Sve ja postalo javno na internetu i svaki dan nešto ispliva. A bolje da ne spominjem komšije koji su otišli na onaj svijet nakon vakcinacije, drugi su završili na hitnoj pa su im tamo rekli: tko vas je tjerao, pa nije obavezno ništa. Neurologija u bolnici je postala mjesto sa čudnim simptomima nakon cijepljenja i jednostavno ne znaju što će sa tim ljudima i kako ih liječiti.   Eto...za sada toliko od mene. Ako je nekome zasmetalo - moje isprike.  

Ja sam se namerno vakcinisao sa Astra Zenecom, ako ju toliko grde onda mora da valja :) Barem kod nas u Sloveniji ostaju doze Astra Zenece, neće niko da je uzme. Ionako više verujem vakcinama na temelju već proverenih metoda delovanja nego ovaj Pfizer sa mRna tehnologijom koja nigde još nije isprobana pa ko zna kakve nuspojave zna doneti za nekoliko godina.