Jump to content
Depresija forum

Recommended Posts

Posted (edited)

Saznala sam da ce biti 4ti talas, opet ce da nas zatvaraju od jeseni to ugostitelji vec znaju. Malo nas puste da se istrckaramo cim je 50% ljudi vakcinisano i onda opet jovo nanovo. Da ne pricam da sam se usrala kada sam videla da grade KOVID BOLNICU. Znaci da ZNAJU UNAPRED sta se desava i da ce ovo sranje biti jos najmanje 5 godina. I plasim se, jako se plasim sta je pozadina svega.

Ja ne znam ko jos veruje u ove gluposti, ovo je PSIHICKO MALTRETIRANJE I ZLOSTAVLJANJE LJUDI.

Smejala sam se teoreticarima zavere ali sve se obistinjuje ovo je kao horor film.

Da mi je neko rekao da cu kao imbecil biti prisiljena da nosim masku KOJA NE STITI i da necu moci da idem na festivale JER JE MOJA SLOBODNA VOLJA DA NE ZELIM TU VAKCINU ne bih verovala. Cim ovi u Grckoj daju 120 eura mladima, to je POLITIKA i opasna kampanja. Pricajte sta hocete ali ovo nisu cista posla i pitaj boga kakvo nam se ogromno zlo sprema i sta ce biti sa ovima koji su primili vakcine. Jos jedan kreten izjavi da cemo se morati vakcinisati na 6 meseci, bolest uma. A nisu za 100 puta smrtonosniji rak nasli resenje, ljudi padaju kao POKOSENI o tome niko ne prica. I veci procenat od raka umrlih nego od korone.

KOME VISE VREDJAJU INTELIGENCIJU. Ljudi koji su umrli od korone su OTROVANI. Ovo je virus napravljen u fucking laboratorijama i zlocinci treba da odgovaraju. Virus postoji ali ce oni koji su se igrali sa time morati da plate.

Edited by Riot

Posted (edited)

...

Edited by Riot

3 hours ago, Riot said:

Saznala sam da ce biti 4ti talas, opet ce da nas zatvaraju od jeseni to ugostitelji vec znaju. Malo nas puste da se istrckaramo cim je 50% ljudi vakcinisano i onda opet jovo nanovo. Da ne pricam da sam se usrala kada sam videla da grade KOVID BOLNICU. Znaci da ZNAJU UNAPRED sta se desava i da ce ovo sranje biti jos najmanje 5 godina. I plasim se, jako se plasim sta je pozadina svega.

Ja ne znam ko jos veruje u ove gluposti, ovo je PSIHICKO MALTRETIRANJE I ZLOSTAVLJANJE LJUDI.

Smejala sam se teoreticarima zavere ali sve se obistinjuje ovo je kao horor film.

Da mi je neko rekao da cu kao imbecil biti prisiljena da nosim masku KOJA NE STITI i da necu moci da idem na festivale JER JE MOJA SLOBODNA VOLJA DA NE ZELIM TU VAKCINU ne bih verovala. Cim ovi u Grckoj daju 120 eura mladima, to je POLITIKA i opasna kampanja. Pricajte sta hocete ali ovo nisu cista posla i pitaj boga kakvo nam se ogromno zlo sprema i sta ce biti sa ovima koji su primili vakcine. Jos jedan kreten izjavi da cemo se morati vakcinisati na 6 meseci, bolest uma. A nisu za 100 puta smrtonosniji rak nasli resenje, ljudi padaju kao POKOSENI o tome niko ne prica. I veci procenat od raka umrlih nego od korone.

KOME VISE VREDJAJU INTELIGENCIJU. Ljudi koji su umrli od korone su OTROVANI. Ovo je virus napravljen u fucking laboratorijama i zlocinci treba da odgovaraju. Virus postoji ali ce oni koji su se igrali sa time morati da plate.

Naravno da znaju za sve talase, sto mislis da je to i dalje prva vest na "vestima"? Ne sme narod previse da se opusti... Doduse, poceli su sada opet u Srbiji barem, malo o Kosovu, pre neki dan sam cula da cak opet i clanstvo u Evropskoj Uniji pominju, nisu dugo ispirali mozgove tim temama... 

On 7/1/2021 at 8:21 PM, Riot said:

...

Normalno da se plašiš. Prije par dana sam bio kod mog psihijatra. Iznenadilo me kako se promijenio i bio bezobrazan. 

Požalio sam se da ovo sve užasno utječe na mene. Do sada me nije toliko diralo ali sada su barem kod nas u HR počeli sa psihičkim zlostavljanjem. Qr kodovima. Propusnicama. Antivaxeri su krivi za sve. Čak pišu i o obaveznom cijepljenju mada je vijeće EU donijelo zakon  preko kojem nitko ne smije biti prisiljen ili diskriminiran zbog vakcinacije. Moj psihijatar je na sve to odmahnuo rukom i rekao " da svatko ima pravo na svoje mišljenje"  ALI da se moram vakcinisati ako mislim raditi i  bla bla. Jedva sam dočekao da izađem izađem iz ordinacije. Izašao u još gorem stanju nego što sam ušao. Vidim da nema pomoći ni od njih . Ah da. Zaboravio sam napisati da se čak razmišlja da samo vakcinisani ili oni koji su testirani smiju u bolnicu . Ovo krši sva ljudska prava, svima je jasno. Ne znam što će od toga uspjeti napraviti ....:shok:

Pustite vi sve to,nego jeste li čuli za spominjanje nekih zabrana pri čemu od sad čak ni oni vakcinisani neće smeti da rade baš sve ono što hoće (tipa,u situacijama kada je urgentno nekom dati krv-osobi koja je primila vakcinu za ovaj imaginarni bullsh*t od bolesti ladno neće biti dozvoljeno da bude davalac jer je,navodno,rizik preveliki i transfuzija krvi od strane takvih osoba neće smeti da se odradi)?:huh2:

Dakle,koliko vidim-sada su i vakcinisani deo stanovništva počeli da j*bavaju u mozak,te da im nameću kojekakve zabrane i ograničenja:unsure:

P.S. Meni je,inače,sve ovde kristalno jasno kao dan (tj.snagom svog uma sam do temelja i do srži još odavno razotkrila šta stoji iza celokupne ove priče,tj.koji su ciljevi i namere svetskih moćnika u ovoj veštački iskonstruisanoj,imaginarnoj,medijski prenapumpanoj budalaštini).

Kad bih sad krenula o tome da pišem-morala bih malo šire da elaboriram celu priču,te ću ipak to ostaviti za malo kasnije...

Balkanci su po prirodi paranoidni...Normalno jer smo prosli sve i svasta poslednjih 100 god.

Smanjuje se stanovnistvo, vrsi se dresura ljudi na nova pravila i urusava ekonomija...Ukratko, novi svetski poredak. Bicemo na kraju svi prisiljeni da primimo, samo mene brine sto se ne zna sta je tacno u toj vakcini i kad ovoliko teraju, kako covek da ne bude paranoidan?

On 7/5/2021 at 4:02 PM, Riot said:

Smanjuje se stanovnistvo, vrsi se dresura ljudi na nova pravila i urusava ekonomija...Ukratko novi svetski poredak. Bicemo na kraju svi prisiljeni da primimo samo mene brine sto se ne zna sta je tacno u toj vakcini i kad ovoliko teraju kako covek da ne bude paranoidan?

Sto se pre cepite, bolje za vas...Sledece mere ce bti radikalne.

Mislim da ovo nema puno veze sa paranoidnoscu, iskreno svako iole inteligentan i kriticki nastrojen, moze videti da prica ima "sto nijansi sive". Prost narod jeste sklon brzom paranoidnom reagovanju i gradjenju razlicitih konstrukcija u svojoj glavi, jer je u ljudskoj prirodi da za sve nadje opravdanje. Naravno, od pocetka sam misljenja i ostacu da to sa celom ovom pricom i nacinom na koji je plasirana nije slucaj, a vreme ce najbolje pokazati ko je bio u pravu. Naravno, za one koji budu umeli da vide... 

"COVID-19 genocid 2020."

Tiskovna konferencija, Beč, 23. listopada 2020.
(Age Of Truth TV)

Claire Edwards ukratko je i na jednostavan način obuhvatila celu priču oko COVID-a:

https://www.bitchute.com/video/NpLyka1MXvDR/

Njujorški pedijatar dr. Lawrence B. Palevsky objašnjava što su i kako djeluju virusi, te iznosi znanstvene nelogičnosti vezane uz COVID-19.

https://www.bitchute.com/video/979AwARdDHMo/

Misljenje strucnjaka o novoj vakcini:

https://cijepljenje.info/dr-sc-srecko-sladoljev-progovara-o-novom-cjepivu-moguce-je-da-ce-se-ustrcavanjem-druge-doze-organizam-u-trenutku-doslovno-pretvoriti-u-golemi-nepodudarni-transplantat/

On 7/1/2021 at 8:00 PM, Riot said:

Saznala sam da ce biti 4ti talas, opet ce da nas zatvaraju od jeseni to ugostitelji vec znaju.

Biće četvrtog talasa, ali prvi put čujem da će da nas zatvaraju. U kom smislu zatvaraju? Lockdown i vanredno stanje? 

On 7/5/2021 at 1:50 PM, blackadder said:

Pustite vi sve to,nego jeste li čuli za spominjanje nekih zabrana pri čemu od sad čak ni oni vakcinisani neće smeti da rade baš sve ono što hoće (tipa,u situacijama kada je urgentno nekom dati krv-osobi koja je primila vakcinu za ovaj imaginarni bullsh*t od bolesti ladno neće biti dozvoljeno da bude davalac jer je,navodno,rizik preveliki i transfuzija krvi od strane takvih osoba neće smeti da se odradi)?:huh2:

I za ovo prvi put čujem :)  Da li imaš link portala, novina gde to piše? 

Ja sam se vakcinisala. Ne razmišljam šta će mi se desiti zbog vakcine kroz 2-3-5 godina..pa sutra može da me udari auto i..i ništa...Bezveze je da se razmišlja šta će i da li će biti.

Imam staru drugaricu, još iz osnovne škole, antimasker, antivakser..ubeđivala me je da ni slučajno ne primim vakcinu jer ću umreti..umreću za dva meseca..a u sledećoj poruci piše "umrećeš za dva dana".

Pošto pišem sada na forumu očigledno je da sam živa..a revakcinisala sam se 31.05. :) 

Ne verujem u teorije zavera.

Verujem naučnicima. Nedavno sam čitala na jednom portalu, čiji link ne mogu da pronađem, a tražim ga...

Naučnici iz SAD i još par zemalja kažu da ćemo živeti sa koronavirusom, ali da u budućnosti on neće biti sistemska bolest kao što je sada . 

Biće to respiratorna bolest, prehlada koja će najviše "napadati" decu od 2-5 godina..neće biti potrebe za hospitalizacijom, sem kod dece koja su bolesna, tj imaju neku dodatnu bolest ( dijabetes i sl. ). 

Naučnici iz celog sveta prave i istražuju lekove protiv kovida, čak je i AV ( kome inače ništa ne verujem ) spominjao da sada postoje dva leka ali su jako skupa.

Osim postojećih prave se i nove vakcine.

I na kraju pitanje:

Zašto je ljudima koji se protive vakcinaciji argument " Ne znamo sastav vakcina"? 

Da li svi znamo sastave Brufena, Aspirina i sličnih lekova koji se prodaju bez recepta?  Ne znamo, ali pijemo i aspirin i Brufen, i Kafetin..i ništa..  

Nemam zivaca da objasnjavam. Necu se vise izjasnjavati na ovu temu.

Jedva cekam da se cepam ponovo po 3. put ...vodim riot sa sobom da vidi moj deltoidni misic

Vidim da su kod nas i u svijetu vakcinisani pukli više od svega. Sada  zahtijevaju  treću dozu. 

Mislili su naivni da će se život vratiti u normalnu. 

Ovi takozvani nasi strucnjaci toliko ispiru mozak kako je vakcinacija jedino resenje.A niko ne pominje da ja iako sam se vakcinisao mogu da se zarazim i prenesem drugom virus.Ok razumem da ce mi simptomi mozda biti blazi ali zasto bi mi neko solio pamet da se vakcinisem ako nemam poverenja u vakcinu?Ja placam zdrastveno tako da je obaveza i da me lece.I jos jedna stvar ne znam da li su u skorije vreme govorili koliko su se njih izlecili jer ocigledno neko debelo kalkulise brojkama.Kada izracunate koliko su se izlecili od pocetka epidemije i koliko su njih primili vakcine to mu dodje vise od 50% mada eto Lazar Ristovski je primio vakcinu u 2 doze pa se opet zarazio ali dobro mozda bi zavrsio na respiratoru da se nije vakcinisao.

Posted (edited)

Evo podataka sto se Srbije tice

Serbia

Coronavirus Cases:

725,245

Deaths:

7,135

Recovered:

711,684

Ovo je sa sajta https://www.worldometers.info/

Nijedan naucnik, lekar, epidemiolog, viruslog nije tvrdio da koronavirus NE MOGU da dobiju osobe koje su vakcinisane.

Mogu da dobiju ali blaži oblik, bez respiratora. 

Ne znam stvarno otkud toliko nepoverenja u vakcinu. Zasto je i kako brzo napravljena?

Ulozena su ogromna materijalna sredstva da se naprave vakcine, a Fajzer trenutno pravi vakcinu koja ce imati vecu zastitu od sadasnjeg soja korona ali i od nekih buducih. 

Ukoliko bude potrebe, tj kad objave da je i za Fajzer potrebna treca doza, vakcinisacu se, i nastavicu da postujem mere- maska u prodavnici, apoteci, gradskom prevozu...drzanje distance na otvorenom. 

To bar nije nikakav problem. Sto se uputstva o pranju ruku tice, meni je malo smesno jer cesto perem ruke..ali zbog ljudi koji to ne rade, moraju da ponavljaju...  

PS. Ovi podaci sa sajta su od pre dva dana..

Edited by Cicina gazdarica

Posted (edited)
On 8/7/2021 at 10:15 PM, weirdo said:

antivakseri su mi se smučili

Da bas su poceli da smaraju, bas imaju  halucinogene tripove. Meni su se smucili i oni koji me gledaju ispod oka i kenjaju jer ne nosim masku. I uopsteno cela prica o kovidu se smucila i bogu i narodu. Totalno izbegavam bilo kakav sadrzaj na tu temu.

Edited by Riot

Just now, Riot said:

Da bas su poceli da smaraju, bas imaju  halucinogene tripove. Meni su se smucili i oni koji me gledaju ispod oka i kenjaju jer ne nosim masku. I uopsteno cela prica o kovidu se smucila i bogu i narodu. Totalno izbegavam bilo kakav sadrzaj na tu temu.

Ignorisanje je nekada najbolji nacin. Mislim da je i u ovom slucaju tako.

Čitam intervju virusologa dr Šeklera i priča o proupsnicama, ima li neko pojma kako to izgleda? Navodno u nekim državama EU ih ima

On 8/13/2021 at 9:36 PM, Mia said:

Čitam intervju virusologa dr Šeklera i priča o proupsnicama, ima li neko pojma kako to izgleda? Navodno u nekim državama EU ih ima

Nemam pojma, ali možda da u neke radnje ne možeš da uđeš nevakcinisan, isto na neka kulturna dešavanja ili imaš neki materijalni benefit i tako možda nešto slično, blaže i krupnije od toga, ali opet nisam siguran, slično tome sam načuo još mesecima u nazad čini mi se.

Moj ćale ismevao jednog starijeg rođaka kako nosi masku na otvorenom na vrućini, ne direktno, ali ko zna koliko desetina puta je pričao pa i taj rođak dočuo i sad se naljutio, a takav je kad preseče teško se vraća. Baš mi je krivo voleo sam sa njim da pričam a često je svraćao oko dvaput mesečno godinama u nazad, bili su i sarađivali, niko drugi nam takoreći i ne otvara vrata, kako je nepromišljen ispao jbt. I meni je nekad neshvatljivo kad vidim da neko ne svuče masku a nema nikog  10m u radijusu a vreme kuva, al mislim da se ne bi naljutio da mu je u lice rekao nego iza 100 puta ponovio nekima kojima je osnovno zanimanje ismevanje drugih.