Jump to content
Depresija Forum
una

Glasanje - Anksioznost i horoskopski znakovi

Anksioznost i horoskopski znaci  

762 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

vodenjak/vodenjak... bez dodatnih komplikacija, eto sta urodjena sklonost ka ekstremizmu (tjesim se da je to utjecaj znaka:) ) nosi sa sobom hehe...

mogu li zato specijalno glasati dva puta hehehehe?

Koliko vidim za sad najvise ima vatrenih znakova,ovan strijelac lav

Mozda nam je to urodjeno

Guest Pospani

Jarcina-podznak lav

Laksa stalna anksioza,zato totalka depra...

Ah, vidim da device nisu anksiozne! Valjda još nemaju oko ?ega da se sekiraju :haha:

Haha, zakon! :haha:

Ovan i koliko vidim ima dosta i ovnova...A kao ono "najhrabriji " znak u horoskopu, predvodnik, neustrašiv....moš si mislit

nevjerovatno, od 45 glasova nitko nije djevica... -_- moze bit da ima nesto u tome.

blizanac, podznak vodenjak i mjesec u djevici -_-

manje anksiozna, uglavno depresivna

citala sam neki zivotni horoskop

zbog glupog saturna u devetoj kuci mi pise: You must, however, be attentive to the possible presence of several challenging elements in your intellectual make-up such as depression, fear, and severity.

sto je severity? :meda:

Ah, vidim da device nisu anksiozne! Valjda još nemaju oko ?ega da se sekiraju :haha:

addadadaa

A ono za mamu i anxioznost addadadaa addadadaa Lidija, ti si meni Kraljica!!! :kiss:

Dobro, zasad su rakovi najanxiozniji, pa potom Ovnovi, Blizanci i Ribe ravnopravno dijele drugo mjesto.

Djevice su iskulirane, a od svih jarceva, samo je Pospani anxiozan... :meda: :kiss:

Guest Pospani

Djevice su iskulirane, a od svih jarceva, samo je Pospani anxiozan... :D :kiss:

To t ije meni ovaj "hrabri" lav iz podznaka -_-

:meda:

Si ti siguran da si još u fazi kad ti djeluje podznak? Možda imaš neki gadni aspekt ko što ja imam opoziciju Saturna i Jupitera.

addadadaa

Lida?, mogla bih ja tatu prijavit, on je djevica, al jbg, kad on stvaaarno s tim nema problema...mislim...sa anksioznoš?u... :meda:

Ne znam da li je ovo slu?ajnost, i ne znam baš puno o horoskopima, ali jar?evi i djevice koje ja poznam su stvarno daleko od ovih naših stanja.

Moja mama je Vaga i anksiozna je, a brat mi je Strijelac, i on je anx :D

Ni ja ne znam nijednog Jarca i Djevicu, koji su imalo, imalo zdrmani anxioznoscu. Vidis kako je to zanimljivo, hm..A oni su zemljani znakovi.

Bik je takodje zemlja, ali ipak ima tri glasa i pri kraju je tabele.

Mozda bi neko mogao staviti osnovne karakteristike svih znakova. Ako ima volje i vremena. Ja nemam ;)

Nisam iznenadjenja time sto Rakovi i Ribe pri vrhu, jer su vodeni znaci generalno osjetljiviji i skloniji takvim stanjima. Cude me Blizanci, koji su vjecita djeca (mozda je tu problem, hm :meda: ) i Ovnovi, koji imaju energiju za svih 12 znakova.

vodenjak,podznak lav-mama mi je djevica i anksiozna se rodila -_- djevice su anksiozne ali kao dobra im je gluma

Strelac, podznak vaga... Ovo za device i glumu, rekla bih da je istina :meda:

blizanac, podznak vodenjak i mjesec u djevici -_-

manje anksiozna, uglavno depresivna

citala sam neki zivotni horoskop

zbog glupog saturna u devetoj kuci mi pise: You must, however, be attentive to the possible presence of several challenging elements in your intellectual make-up such as depression, fear, and severity.

sto je severity? :meda:

"severity" u ovom kontekstu u kojem oni nabrajaju zna?i "bolnost", a ina?e prvobitno zna?enje mu je "strogost". I meni isto to piše. To si išla na astro.com? Ali mislim da se ne bi trebali tim zamarati.

:D

Guest Pospani

ovo pokazuje pravo stanje stvari...nema vise djevica...NIGDJE...ni na forumu,ni u zivotu... :meda:

Rakovi su ?ini mi se najviše u k....

Eh što se nisam malo kasnije rodila, pa da budem vje?na djevica addadadaa