Jump to content
Depresija Forum
una

Glasanje - Anksioznost i horoskopski znakovi

Anksioznost i horoskopski znaci  

762 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Djevice i Jarci su najanksiozniji znakovi, a ?injenica da nema NIJEDNE Djevice ovdje vjerojatno leži u tome što su one jaaaako sramežljive i njihovom znaku nikako ne leži komunikacija na forumu. Isto je i kod statistika inteligentnih ljudi. Najviše je Vodenjaka u MENSI, a najmanje Jaraca. Naravno, to ne zna?i da su Jarci glupi, naprotiv, ve? samo da nemaju potrebu dokazivati se sebi i drugima poput Vodenjaka egzibicionista, i da ne odlaze na testiranja IQ-a, kao što ni Djevice ne dolaze tu. One vjerojatno na Googleu traže simptome za razne bolesti koje "imaju", jer su ipak natural born hipohondri -_-

Op?enito, ako ikoga zanima ova tematika, neka mi slobodno postavi pitanje, astrologija mi je velika ljubav i gušt.

Npr. depresivni ljudi ?esto imaju mnogo znakova vode, loše postavljen Saturn ili drugu ku?u, koja ukazuje na osje?aj vlastite vrijednosti. Ako je "ošte?ena", logi?no je da se osoba ne osje?a dobro u vlastitoj koži i da ima osje?aj manje vrijednosti.

Ma Valentina, moguce je da je to tvoje iskustvo, ja znam nekoliko djevica, najbolji prijatelj i najbolja prijateljica = Djevice...Oni su miljama daleko od anx i depre..Jaki, organizovani, ne bez problema, naravno... Zemljani je...Racionalan. Stamen. Naravno da ima odstupanja. I podznak ima velikog uticaja. To sto bas niko na ovom topiku do sad nije u znaku Djevice, to je prilicno indikativno.

djevice su GLUMICE,nedaj boze da im se netko dira u "njihovo"a itekako anks.

Jedino mog znaka nema kao anksioznog :D

Superrrr...meni je sin devica(pametnica mala) :( ...valjda on nece imati ovakvih problema..a kcerka jarac...kod nje sam vec par puta prepoznala neke naznake anksioznosti cak sam je par puta vodila kod dr jer joj je "srce kucalo" :( ...izgleda da je ona "povukla" na mamu :wub:

Djevice i Jarci su najanksiozniji znakovi, a ?injenica da nema NIJEDNE Djevice ovdje vjerojatno leži u tome što su one jaaaako sramežljive i njihovom znaku nikako ne leži komunikacija na forumu. Isto je i kod statistika inteligentnih ljudi. Najviše je Vodenjaka u MENSI, a najmanje Jaraca. Naravno, to ne zna?i da su Jarci glupi, naprotiv, ve? samo da nemaju potrebu dokazivati se sebi i drugima poput Vodenjaka egzibicionista, i da ne odlaze na testiranja IQ-a, kao što ni Djevice ne dolaze tu. One vjerojatno na Googleu traže simptome za razne bolesti koje "imaju", jer su ipak natural born hipohondri -_-

Op?enito, ako ikoga zanima ova tematika, neka mi slobodno postavi pitanje, astrologija mi je velika ljubav i gušt.

Npr. depresivni ljudi ?esto imaju mnogo znakova vode, loše postavljen Saturn ili drugu ku?u, koja ukazuje na osje?aj vlastite vrijednosti. Ako je "ošte?ena", logi?no je da se osoba ne osje?a dobro u vlastitoj koži i da ima osje?aj manje vrijednosti.

Valentina,zašto ima tako puno Ovnova? Oni su u rangu sa RAkovima, što mi nekako nema logike...Ovan spada u hrabre znakove...A što kad je Ovan s podznakom u Jarcu, a mjesecom U Škorpionu? Što je najvažnije od toga troje za odrediti ne?ije osnovne karakteristike?

Tko je ovdje pobijedio? Izgleda da se stalo sa daljnjim glasanjem...Ajmo, još malo...Ne želim da OVNOVI budu na samom vrhu...To me dodatno plaši -_-

Vodolija, u podznaku strijelac.

vodolije su najegscentricniji znak, mi ionako nismo normalni :rolleyes: a i pocela je nasa era (bluda, grupnog sexa, droga, luckastog ovdjevanja itd...)

Ombra,

i ja sam vodenjak u podznaku strijelac....

i da došlo je doba vodenjaka,saznanja velikih istina,velikih otkri?a.....

I da mi nismo normalni :rolleyes: mi smo na krivom planetu u krivo vrijeme...

pa smo zato malo i -_-

Valentina,zašto ima tako puno Ovnova? Oni su u rangu sa RAkovima, što mi nekako nema logike...Ovan spada u hrabre znakove...A što kad je Ovan s podznakom u Jarcu, a mjesecom U Škorpionu? Što je najvažnije od toga troje za odrediti ne?ije osnovne karakteristike?

Vodeni znakovi su više skloni depresivnim raspoloženjima, dok se anksioznost veže uz druge, ?ak i "hrabrije" znakove.

Po astrologiji, anksiozni su Jarci, Djevice i Vodenjaci, te nešto manje Škorpioni, Ribe, Rakovi i Blizanci. Ostali znakovi u pravilu nisu, no ukoliko je ve?ina planeta neke osobe smještena u "anksioznim" znakovima, tad je logi?no da ?e osoba, nažalost, poprimiti te osobine.

Recimo, tvoj horoskop. Kako vidim, Sunce i podznak su u neskladu, vjerojatno je Sunce smješteno u 4. ku?i (naslije?ena aksioznost?), Mjesec je u mra?nom i paranoi?nom Škorpionu, vjerojatno je neskladan s ostatkom horoskopa... Znaš li možda ostale položaje planeta?

Na anksioznost ukazuje naglašena Djevica ili Jarac, mnogo planeta u 6. ili 12. ku?i, ošte?eni Mjesec, ošte?eni Saturn ili pak mnogo izazovnih aspekata u natalnom horoskopu.

Kod žena, najve?i utjecaj imaju Venera i Mjesec, te njihov me?uodnos.

Ajmo Djevice...pobijate mi teoriju... :clapping:

Vodeni znakovi su više skloni depresivnim raspoloženjima, dok se anksioznost veže uz druge, ?ak i "hrabrije" znakove.

Po astrologiji, anksiozni su Jarci, Djevice i Vodenjaci, te nešto manje Škorpioni, Ribe, Rakovi i Blizanci. Ostali znakovi u pravilu nisu, no ukoliko je ve?ina planeta neke osobe smještena u "anksioznim" znakovima, tad je logi?no da ?e osoba, nažalost, poprimiti te osobine.

Recimo, tvoj horoskop. Kako vidim, Sunce i podznak su u neskladu, vjerojatno je Sunce smješteno u 4. ku?i (naslije?ena aksioznost?), Mjesec je u mra?nom i paranoi?nom Škorpionu, vjerojatno je neskladan s ostatkom horoskopa... Znaš li možda ostale položaje planeta?

Na anksioznost ukazuje naglašena Djevica ili Jarac, mnogo planeta u 6. ili 12. ku?i, ošte?eni Mjesec, ošte?eni Saturn ili pak mnogo izazovnih aspekata u natalnom horoskopu.

Kod žena, najve?i utjecaj imaju Venera i Mjesec, te njihov me?uodnos.

Ajmo Djevice...pobijate mi teoriju... :clapping:

Dakle, znam da su mi Merkur i Venera u Ovnu, Jupiter u Biku, U Djevici su mi Mars, Uran i Pluton, u Škorpionu su mi Mjesec i Neptun...........Zašto nisam ja?aaaaaaaa????Što govori Mjesec u horoskopu?

I koliko se ja kužim i Ovan mi je jak, imam Merkura i Veneru, a onaj glupi SAturn mi je u Ribama...

Što je kod mene najja?e u horoskopu=?Imam zbilja naslje?enu anksioznost...

Dakle, znam da su mi Merkur i Venera u Ovnu, Jupiter u Biku, U Djevici su mi Mars, Uran i Pluton, u Škorpionu su mi Mjesec i Neptun...........Zašto nisam ja?aaaaaaaa????Što govori Mjesec u horoskopu?

I koliko se ja kužim i Ovan mi je jak, imam Merkura i Veneru, a onaj glupi SAturn mi je u Ribama...

Što je kod mene najja?e u horoskopu=?Imam zbilja naslje?enu anksioznost...A kad ve? gnjavim, koji mi horoskopski znak najviše odgovora u pogledu ljubavi??? Muž mi je Vaga, podznak Lav...

Ja sam ribica... A kazu da su ribe zaista emotivne... Nemam blage veze od podznaka, pokusala sam izracunati ali nisam uspjela, svaki put je bilo drugacije... Ako neko od vas zna izracunati evo datum rodjenja i vrijeme kada sam ispala na/u ovaj blesavi svijet... 11.03.1982. godine izmedju 18 i 19 sati...

U svakom slucaju, htjela sam reci da sam iznenadjena da ribe nisu u vodstvu ali neka ima jos vremena... :D

Huggies & kisses svima... :srculenca:

Bik -lav- mesec u biku

ja sam strijelac,podznak skorpija ,mjesec u vagi,lom!!!

zar moram bas da budem vodolija..izgleda da vodimo..