Jump to content
Depresija Forum
Nerko

Duloxetin (CYMBALTA, DUXET, TAITA)

Recommended Posts

Izgleda da ova taita je zeznuta.Meni puca glava,vrti mi se imam kosmare,pricam tj.buncam u snu sto mi se nikad nije desavalo.Neurolog mi je rekla da nije od lamotrigina,sto znam i ja.Sve ostali lekovi su stari.Uzas.

Ne znam da li je od nje,citala sam uputstvo sve manje vise ok ali pise oprez ko ima problem sa hipertenzijom.Sta znam mozda mi dize pritisak pa i haos u glavi...

Meni se vrtilo dva mjeseca, morao sam sjesti ili leci da ne padnem I poslije su se smanjile vrtoglavice, sad ih nemam, maknulo mi solidno depresiju.

neznam ni ja jo� na �to ?u pre?i. dat ?u jo� velafaxu �anse...ina?e ni sam ne znam kako sam. nekako sam. trenutno ne mogu spavati...

Kod mene se zbog jakog obiteljskog stresa vratila anxioznost uz cymbaltu ...:(

Koji se AD još smije koristiti uz cymbaltu. Trittico i Calixtu smo probali....ali uzalud ....od trittica završio na hitnoj zbog udaranja srca.

Ma ceo dan plus zamucen vid.

Jutros sam preskocio i probacu veceras da je uzmem da vidim kakav cu sutra ujutro ustati.

Rekla mi da nastavim da pijem ako mogu do kontrole za 10ak dana, ali ujutro ovako nema sanse kako je do sada bilo, tako da moram probati uvece pa kako ispadne.

Nijedan ad do sada mi nije prosao bez teskih nuspojava, Zoloft, Eloryqua i Taita.

Ne sa spavanjem vec sa delovanjem, pitam se da li je ucinkovit isto uzimanjem ujutro kao uzimanjem predvece. Da li neko to radi/je radio? Pola-pola je vec drugacija situacija.

Mene ovaj ad ujutro totalno obara tako da moram uvece, bolje to nego da prestanem da uzimam.

Pa me zanimaju iskustva ako neko ima.