Jump to content
Depresija Forum
hypo

Klonazepam (RIVOTRIL, KLONOPIN)

Recommended Posts

ja ih i dalje pijem 5 dnevno. ali ne osjecam nista. mozda samo misicnu relaksaciju.

Shta 5 dnevno? Koju dozu pijesh? ako ne osecas nista znachi da si sagradila toleranciju i da ti treba josh vishe da postignesh isti efekat.

mada uvek se postavlja pitanje jel pijesh u terapeutske svrhe il ocesh se drogirash time :D

pa ok je, nastavi da pijesh tako ako imash prepisano tako.... mada prvi put chujem za takvu prepisku "5 puta dnevno po 0.5mg" ... obichno je to 3x0.5mg

a i ok je to ako ne osecas nista, da te ne uspavljuje kao u pochetku i to sve... on radi svoj posao i dalje.

ma je 3x dnevno po 0.5mg

ali ja sam pitala dr. koliko najvise mogu popiti dnevno on je rekao 5-6 ali ne odjednom. da si bolje povecam dozu seroquela.

i eto sad ja to pijem. zato me cudi zasto neki ljudi navode pospanost. umor itd. kad ih ja uopce ne osjecam nesto kao persene.

hmm.... pa probaj 1.5 ili 2mg odjednom pa dodji da prichamo :)

shala.

Pa ljudi sto se zezate sa tim rivotrilom toliko??? Pijte ono sto vam je lekar prepisao, jedino ako vam je fetish da postanete zombi!!!

Pisala sam kakve sam probleme imala sa tim rivotrilom pre 10 dana, nisam spala 4 noci i onda sam petu noc popila opet tu cetvrtinu i naspavala se, ukomirala se skroz! Od tad nisam prisla rivotrilu, znaci evo ima 7-8 dana! Spavam oko 8 sati i imam relativno cvrst san i ne sanjam ruzno. Mozda je ono bilo kao neko odvikavanje... sta ja znam! Ili je seroxat poceo delovati punom snagom, pa mi vise rivotril nije bio potreban! Ali ja sam zaista zelela da ga izbacim skroz, jer se jako bojim te zavisnosti! Tako da ljudi nemojte sebi ciniti medvedju uslugu, nego smanjujte taj rivotril polako....

E pa sta sad ja da radim???Ovisan sam i kako da ga izbacim iz upotrebe?Da predjem na drugi?Pretapanje iz supljeg u prazno -_-

Ok,ali nemas probleme(sudeci barem po onom sto si napisao) te prirode,da bi ti bio potreban rivotril.

ja rivortil pijem vec odprilike 2 meseca i nisam primetio da me uspavljuje vec stvarno deluje ponekad ne bas uvek ali uglavnom deluje.Inace u pocetku mi je bilo prepisano 3x0.5 samo 15 dana i stvarno je imalo efekta.Kada sam bio na kontroli receno mi je da batalim i da pijem po potrebi.Medjutim ta potreba nije svakodnevna ali svaki drugi dan jeste.U temi nasi problemi opisao sam moje probleme koji i dalje traju.Mada mi se cini da rivortil nekako deluje na mene barem me vraca u normalu,sto sa xanaxom nije bio slucaj.Ustvari delovao je samo malo u pocetku vise ne.Rivortil koristim u kombinaciji sa strugeronom posto predpostavljaju da mi je slaba cirkulacija.Strugeron ne koristim a rivortil da.Uglavnom sam obiso sve doktore rezultati sve u redu najzad neuropsihijatar i dijagnoza f45 nemam pojma sta znaci.Najvise me je kopkakalo to da li sme da se konzumira alhohol sa ovim doktorka mi je rekla da smem slobodno.E sad pitam ja vas da LI DA JOJ VERUJEM ILI NE?

Nisam do neki dan...ali u kombinaciji sa Crnogorskim VRANCEM....LOODILOOO!

u kom smislu mislis ludilo.Dobro ili lose?

Vrh ^_^

Guest bebica

QUOTE(Majica @ 9 Jan 2009, 09:06 PM) 292762[/snapback]

Vrh thumbsupsmileyanim.gif

ej ljudi,nemojte se igrati,alkohol se ne pije ni uz jedne tablete.ako se želite drogirati onda ok.kasnije će drera biti loš veća,i veća..vlastito dugogodišnje iskustvo..

Guest bebica

QUOTE(bebica @ 9 Jan 2009, 09:53 PM) 292765[/snapback]

ej ljudi,nemojte se igrati,alkohol se ne pije ni uz jedne tablete.ako se želite drogirati onda ok.kasnije će drera biti loš veća,i veća..vlastito dugogodišnje iskustvo..

mislila sam na depru,da će bit još veća smrk.gif ne-alkoholu! eusa_naughty.gif

Nisam do neki dan...ali u kombinaciji sa Crnogorskim VRANCEM....LOODILOOO!

ma glupost!

koje ludilo?

ti ocito ne znas sta je ludilo.

Nagli prekid rivotrila moze dovesti do epilepticnog napada,a kamoli konzumiranje uz alkohol!!! :blink: Petrovicu koja je to "doktorka" mogla tako nesto da kaze???

ne trabunjaj. rivotril se moze piti po potrebi. tako da nema govora o naglom prekidu.

Rivotril mozes prekinuti kad hoces, nema "naglih" prekida, cak se preporucuje izbaciti ga sto pre iz upotrebe jer stvara zavisnost!

Sto se tice ludila, ja ne znam koji je cilj biti na tabletama za smirenje i nalivati se alkoholom! Cista nemarnost prema sebi! Posle kada ode jetra, onda je kriv doktor koji je prepisao lek, a ne nesavesni pacijenti!

to je i mene cudilo kad sam je pito za alhohol.Kaze to su veoma male doze za tebe tako da smes slobodno.Uvece po jedan strugeron i bice sve u redu.Nemogu da kazem da nije bilo u redu stanje se stvarno vratilo pa skoro u normalu kad su prosli tih 15 dana to je bilo u novembru na kontroli ja sam stvarno bio drugi covek.Pito sam da li da pijem i dalje kaze nema potrebe za tim vise.Samo kad bas moras.Jedno 20dana nisam ni pomislio na rivortil medjutim ko kaze da se istorija ne ponavlja.Kod mene se svi ti simptomi vratili od te retke potrebe za uzimanjem preslo je u malo cescu potrebu.Ne kazem da nedeluje stvarno na mene deluje.Neverovatno koliko malo parce tabletice ima tako dejstvo.Izgleda da ovome nikad kraja i nikad neznas kad ce da te zvizne po glavi.