Jump to content
Depresija forum

Recommended Posts

Ane jedan savjet, nadji frizerski salon u kome možeš zakazati i osigurati da ne?e biti gužve kad ti dodješ tamo. Ne gledaj se u ogledalo, kucaj sms ili se zabavi ne?im...ma to je samo još jedna prepreka, malecka možemo mi to :clapping:

Anna25 lakše je sa anstezijom uostalom to su ljudi koji i da te drmne pn. mogu da reaguju. Ja odahnem kad sam u blizini ljudi sa bijelim mantilima, mogu da rede šta god žele ja sam sigurna uz njih. Drži se :friends:

Powerpuff samo da drmnem kaficu i idem polako na mjesto zlo?ina, nije me frka ko sino?, to sam pregrmjela i ne?e se ponoviti. Javljam utiske ?im se vartim a popodne kod shrinka :bup:

1:0 za mene!!! ostala sam skoro sat ipol i bilo mi je super :D :----:

Ovim putem se zahvaljujem M.M. što me pošteno zasmijavao cijelo jutro :( i mnooogo mi pomogao da ne mislim na np. nego na njegovo književno djelo i moju opasnu kritiku istog (u kojoj sam vjerovatno pretjerala) ali jbg. takva sam :clapping::D

Pa de ste danas svi :lizalica: jeste li mi dobro?! :D

Sad sam se vratila od shrinka, opet mi je smanjio doze AD, zapravo ukinuo mi je sve osim pola remerona uvece a zaxan po potrebi :dance: tvrdi da sam sama obavila 90% posla i da ne treba da se trujem lijekovima kad mogu i bez njih :jeei: ako bude frke zaxan pod jezik i to je to :----:

Ina?e kontrole kod njega mjese?no a u medjuvremenu terapije kod psihologa :plesimo:

Upoznala sam i psihološkinju, luda neka riba i upoznata sa nekim mojim radovima i tak to da ne duljim, mislim da ?emo se lijepo družiti :friends:

Izgleda me dere pms pa me glava boli cjeli dan :clapping: i opet sam kupovala cvije?e i saksije, bankrotira?u i stan ?e mi uskoro li?iti na džunglu, od sad me zovite Džejn imam i Tarzana i ?itu :D

Pa ti si Dzejn izgleda na konju, skoro da si pobedila samu sebe. I ja sam danas ok, setala se, sredjivala stan i izgledala sasvom normalno. Jos samo da pokusam sutra kod frizeraaaaa :brlj: i casticu ceo grad.

Sto se tice cveca, bas te briga, vazan je samo mir za tebe, Tarzana I Citu :vrckanje:

Pa de ste danas svi :lizalica: jeste li mi dobro?! :D

Sad sam se vratila od shrinka, opet mi je smanjio doze AD, zapravo ukinuo mi je sve osim pola remerona uvece a zaxan po potrebi :dance: tvrdi da sam sama obavila 90% posla i da ne treba da se trujem lijekovima kad mogu i bez njih :jeei: ako bude frke zaxan pod jezik i to je to :----:

Ina?e kontrole kod njega mjese?no a u medjuvremenu terapije kod psihologa :plesimo:

Upoznala sam i psihološkinju, luda neka riba i upoznata sa nekim mojim radovima i tak to da ne duljim, mislim da ?emo se lijepo družiti :friends:

Izgleda me dere pms pa me glava boli cjeli dan :clapping: i opet sam kupovala cvije?e i saksije, bankrotira?u i stan ?e mi uskoro li?iti na džunglu, od sad me zovite Džejn imam i Tarzana i ?itu :D

promijeni nick i meni je Džejn ludilo!!!!

Evo ovako se radi taj lijek:

Sastojci su ekstrakt divljeg kestena, trpuca, odoljena, ružmarina, divlje ruže, kadulje, metvice i masla?ka.

Divlji kesten i odoljen imaju u sebi sastojke koji pove?avaju koli?inu gama-amino-masla?ne kiseline (inhibitorska supstanca) i na taj na?in djeluju prirodno sediraju?e. Divlja ruža ima sastojak koji selektivno inhibira ponovnu pohranu serotonina u neuronima, i na taj na?in djeluje kao antidepresiv. Tome je još pridodan ekstrakt ružmarina, kadulje i metvice i to vrlo jak ekstrakt koji djeluje kao aromaterapija i ima sedacijski u?inak. Trputac je ljekovita biljka i dodana je kao dodatna opskrba potrebnim mikronutrijentima potrebnih za rad živ?anog sustava (kao što je magnezij).

Taj sirup se zatim lagano utrlja u podru?je sljepoo?nica oko pola sata prije spavanja.

Meni su od toga prestali pani?ni napadaji, tako da više nemam uop?e tih problema.

I di te divlje biljke rastu?

Kadulje, trpuca, divljeg kestena, metvice, masla?ka i divlje ruže imaš svugdje, na livadama, Sljemenu itd. Ružmarin i odoljen nemaš tu nego na moru

Kadulje, trpuca, divljeg kestena, metvice, masla?ka i divlje ruže imaš svugdje, na livadama, Sljemenu itd. Ružmarin i odoljen nemaš tu nego na moru

Ja znam samo za divlji luk ako i je divlji. :clapping:

A divlju ružu i kessten na Sljemenu nisam vidla nit mi je netko pokazao. DFakle za njih sam pitala. Za pitome biljke manje-više znam.

Hej tu sam :----: bila malo na izlet, pecanje i t d i bilo mi supeR :jeei:

Preživjela i pms i neke dosadne njuške, svratila da obidjem svoju džungu i opet bježim :plesimo:

Ako me nema znajte da sam dobro i da nisam ku?i i poslednja stvar koja mi pada na pamet je forum :diduli:

Ljubim vas sva i držite se :friends:

PS. ne nasijedajte na ove "prirodne preparate" :deda:

teško da ?e vam pomo?i (iz li?nog iskustva sa istima), možda autosugestija odradi svoje ali u biti samo ?ete potrošiti vrijeme i novac dok shvatite da ne pomažu P.LLL

Je li mogu?e da ste svi dobro?! Nadam se da jeste :----:

Ja sam tako s*hebana danas, ne znam šta mi je -_- ustala sam sva uznemirena i drhtim kao hladno mi je a NIJE ima 30 step. u stanu :crap: jel ovo još jedan pn. koji traaaaajeeeee?! ili koji q :cry: ho?u da prodjeeee :bup: :tuzna:

nije...reci sebi da nije..i ne?e biti...hm, glumim dobru vilu, šta ?u, petak je, drži me dobar feeling, iako ovdje pljušti ko iz kabla

Ma uzalud, nijesam pani?ar ni hipohonder i ovakve situacije obi?no pregrmim lagano ali sad imam neke simptome koji su meni nepoznati, trnci u rukama, na licu, hmmm jedva kucam ovaj post :wtf:

I kod mene pada kiša i tako je Hebeno mra?no i hladno fuj!!! :diduli:

HEJ AMELI , SAMO SE DRZI , OPUSTI SE I PROCI CE ...JOS AKO IMAS NEKOG KO BI TI SKRENUO MISLI .. SUPER . MENI SU DOBRO POZNATI TI TRNCI . KAD SAM PRVI PUT REKLA DA MI TRNE GLAVA I LICE LJUDI SU MI SE SMEJALI.. PROBAJ IZACI NAPOLJE AKO JE NEKO PRISTOJNO VREME.MENI POMOGNE JER KAD SE KRECEM NE TRNEM

Prošlo je poslije šetnje i 50 trbušnjaka :D

Ne znam za druge ali meni meni fizi?ka aktivnost pomaže, znala sam vježbati na steperu dok me drmala aritmija i probadalo s lijeve strane ono mazohisti?ki sam se optere?ivala, iz golog inata :dance: ako treba da me okine ?uka da bar imam dobar razlog :brlj:

Sad sam dobro osim što sam malo iscrpljena :diduli: :curica:

MA DA I MENI JE SUPER ,CIM SE MALO RAZDRMAM MNOGO SE BOLJE OSECAM. SAD UCIM DA VOZIM ROLERE , PA KAD ME POCNE PANIKA VIJATI DA MOGU DA POBEGNEM. A NESTO RAZMISLJM I O JOGI. JELI IDE NEKO NA JOGU?

DRAGO MI JE STO TI JE DOBRO... _.::

Taman sam se ponadala da je prošlo kad evo ga opet :crap:

Ne mogu da vjerujem da me cijeli dan drži ona uznemirenost, tjeskoba, iš?ekivanje pn. strah od istog :bup:

baš sam bijesna i razo?arana, ve? sam se navikla da mi je dobro i pomislila da su pn. prošlost :cry:

Guest Pospani

proci ce i ovaj.

Cvakni neku tableticu i opusti se uz neki film ili muziku.

Prvo sam posegnula za AD -_- pošto vježbe disanja nijesu mnogo pomogle a ni fizi?ka aktivnost + sad tek vidim da imam temperaturu :wtf: što zna?i da sam fasovala prehladu ili još bolje grip :lup: tako da vjerovatno nije u pitanju ankcioznost još manje pn. :curica:

e jesam baxuz :bup:

tako je i kod mene, prvo se uplasim da je pn, a nekako mi cak bude lakse kad shvatim da je nesto sasvim drugo u pitanju, makar to bila gripa...

ne daj se, proci ce..samo se drzi i znas vec svoje metode za opustanje i skretanje misli...

a ja se osisala konacnoooo :dance: usla u prvi frizerski salon koji sam vidjela kad sam isla u prodavnicu, odmah mi je ispred zgrade, nije bilo nikog osim mene i frizerke i jos je nevjerovatno jeftin..ma sjajno...bar sam zbog toga happy! svaki dan bar mali pomak, za sad...ako i bude gore, znam da nece dugo trajati...pusa od :veca:

E bravo Ane! :----:

Ja ?u popodne kod frizerke a prije toga malo testiranja po pijaci i gradu :----:

Nerviraju me smo ove oscilacije, 15 dana dobro pa jedan loš i sve tako u krug, mora?u da se naviknem, danas sam super, nadam se da ?e me to držati :----: :curica: :dance:

pozdaraf amelia...citajuci ovaj postic dolazim do spoznaje kako nas ti simptomi samaraju na razne nacine prije neki dan sam upratio ovde na netu kako je neko rekao za to trnjejne lica da je od ankcioznosti...ja sam to prvi put osijetio 99 ili 98 i cijelo jebeno vrijeme nisam znao sta je a da nepricam kako sam izbjegavao sve moguce opcije da je u pitanju neki psihogeni problem...ono sta zelim reci kako nas peru ista ta sranja samo nekoga spici prije a nekoga poslje...ista merda za sve nas...nadam se da se bolje osijecash i jedan big haugh :curica: