Jump to content
Depresija forum

Recommended Posts

Hvala na postu mene konkretno brine posto sam nekad imao psihozu ranije je bila sifra F23.8 pa F29 da to mozda nije pocetak psihoze ja bih ako jeste pocetak da ga sasecem u korenu.

Mozda je i to onda, ako prepoznajes simptome koje si vec imao, nadam se da ces u svakom slucaju uspesno saseci to, sto vise :)

2 hours ago, Goksy said:

Hvala na postu mene konkretno brine posto sam nekad imao psihozu ranije je bila sifra F23.8 pa F29 da to mozda nije pocetak psihoze ja bih ako jeste pocetak da ga sasecem u korenu.

ne brini, taj strah je sasvim uobicajen, pogotovo kod ljudi koji su vec imali psihozu

ovo djeluje kao jaka anksioznost, neki veci stres imas? 

kako stojis sa spavanjem?

ne plasi se psihoze, ali mislim da ti je to vrlo razumno -  sto osluskujes sebe i sto si oprezan 

svakako je najbolje da se obratis psihijatru i lijepo mu sve ispricas sta osjecas

:meda:

5 hours ago, Goksy said:

Nemam nikaksv stres,spavam normalno

dobro je ako je tako :)

pa ipak moze samo jaca anksioznost biti u pitanju

svakako je najbolje da odes psihjatru, tako ces najbolje otkloniti tu brigu i eventualno primiti neku uputu/savjet

6 hours ago, Gerda said:

dobro je ako je tako :)

pa ipak moze samo jaca anksioznost biti u pitanju

svakako je najbolje da odes psihjatru, tako ces najbolje otkloniti tu brigu i eventualno primiti neku uputu/savjet

Moguce da je u pitanju anksioznost videcu sa psihijatrom

jel moze neko da mi kaze, koji mu anksiolitik najvise pomaze?

18 minutes ago, David said:

jel moze neko da mi kaze, koji mu anksiolitik najvise pomaze?

Pijem rivotril 1/2 ako je pitanje bilo upuceno meni

13 minutes ago, Goksy said:

Pijem rivotril 1/2 ako je pitanje bilo upuceno meni

nije tebi, uopsteno svima... a je, rivotril? to ni da me dirne kao i bensedin, imam prejaku toleranciju na sve lekove... jel ima nesto jace u odnosu na pregabalina.. pitam sve?

Jel ima nesta jace od rivotrila ili da trazim antidepresiv

Mislis da je moguce skinuti se sa rivotrila uz pomoc AD posto mi je to namera a i moj psihijatar se slaze da izbacim rivotri

Jel neko od vas koristio nozinan lek u svrhu anksioznosti ili u drugim poremecajima i kako je uticao na vas? ja taj lek ne osetim, popio 100mg kao da sam izvrnu casu limunade, zbog prejake tolerancije