Jump to content
Depresija forum
Sign in to follow this  
session

Bromazepam (LEXILIUM, LEXAURIN)

Recommended Posts

Ako Bog da, još koji dan kad pokupim recepte, idemo na 6 mg 3 x 1!

Naravno da neću piti toliko ali neka malo.

Otkriće!!!

Spavao sam do 9h, mama je nešto , samo ni sam do kasno spavao. Anyways, Danas sam skoro sat vremenem spavao kako sam sretan sam zbog kapsula!!!!!

Pitanje za sve koji piju ovaj lek...

Koliko vremena vam je potrebno da vam "bromić" prodeluje?

Zavisi od mase osobe, metabolizma leka, mg/kg telesne mase, do 90 minuta za benzodiazepine sa sedativnim dejstvom.

Pozdrav svima,

Naletih slucajno na ovaj forum i pronadjoh se. Upoznao sam lex prije  nekih 20 godina, u pocetku sporadicna upotreba, kad ga nabavim. Medjutim napravim sranje prije neke dvije tri godine, pocnem ga divljacki koristiti, miksati s alkoholom i ostalim drogama a kulminacija je bila negde pocetkom 2020. kada sam pio 90 mg dnevno i zaljevao viskijem. U sustini ne znam zasto sam ostao ziv. Trenutno nekih 4-5 mjeseci ne uzimam ali sam na nekim zamjenskim terapijama (flukosetin 20 zypraxa 5 trittico 100). Samo cu reci da je ovo zivi pakao, pamcenje ne postoji, ne mogu skontat nista, nista me ne zanima, nemam mira, ne mogu da spavam, agresivan, ne mogu recenicu da sastavim, nista mi nema smisla, ne znam zasto postojim. Sretno svima koji se skidaju s ovog zla.