Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
maxim666

Sve o suicidu

Recommended Posts

A obrisano je samo ono što sam ga ja molila da sam obriše i to je u?inio. Sad mi je baš žao jer pri?a nije kompletna.

Guest Angel Heart

Ma daj, Glavice...na koga aludiras...na Njega i kako komentira samoubojstvo? E mucit cu ga dok mi ne napise sve ponovo... Ili na sebe, kako si ti mene kulirao?

Blondie

Plavushice...nisiiiii u tooookuuuuuuu -_-/> Ali ipak.. :kissing:

Nego..ja se i dalje ne slazem sa onim shto je napisano od strane W i V... i trebalo bi cheshce da bude ovih dvoboja mishljena...

e kad bi ja vas cekala da objasnite Plavusi o cemu je rijec... Sta vam je pobogu ucinio taj covek?

19385[/snapback]

Meni ništa. Ma on je meni super, samo on to ne shva?a.

Guest Angel Heart

A tebi je to tako dragooooo???? A sta ako jesam. Iz prve ruke??? Ti ces meni...uf!!! Znas sta bi ti se sad desilo, jaaaako dobro. I ide mi na zivce sto je najposjeceniji topic "Samoubojstvo kao izlaz". Mislim, kuzite me, ono, ne, kako se zove...ali ja svaki put kad kliknem na taj topic, frizura mi se sam napravi...ne treba mi gela...

Ma daj, Glavice...na koga aludiras...na Njega i kako komentira samoubojstvo? E mucit cu ga dok mi ne napise sve ponovo... Ili na sebe, kako si ti mene kulirao?

Blondie

19397[/snapback]

Kulirao ja tebe...hehe, pa da sam te skulirao sumnjam da bi me tako zabrinula kao sto jesi i da bi ti se i jednom javio ali eto ti to uzmi kako hoces...necu dalje, odlazim odavde...definitivno...nije moj film.

Guest Angel Heart

Hej 181... tko je V? -_-/>

A tebi je to tako dragooooo???? A sta ako jesam. Iz prve ruke??? Ti ces meni...uf!!! Znas sta bi ti se sad desilo, jaaaako dobro. I ide mi na zivce sto je najposjeceniji topic "Samoubojstvo kao izlaz". Mislim, kuzite me, ono, ne, kako se zove...ali ja svaki put kad kliknem na taj topic, frizura mi se sam napravi...ne treba mi gela...

19401[/snapback]

Obaveshtenja iz prve ruke su obichno veoma pristrasna..i retko kad istinita.. :)/> Uf..znam.. nemoj.. pls.. -_-/>

Ok, hocemo li ovako.

Ako se neko oseti uvredjenim necijim postom ili komentarom neka napise sta misli o tome ne na forumu, nego to nek sacuva u nekom txt ili word dokumentu i neka ga ne postuje na forum tog trenutka.

Ako kada sledeceg dana procitate sta ste napisali i ako to i tada predstavlja vase misljenje onda ga postujte na forum, a ako ne onda je to afektivna reakcija koja ne bi trebalo da se pojavi na forumu,jer afektivna reakcija izaziva afektivnu reakciju i tako u nedogled.

Glupo je uopste raspljavati ko je u pravu, jer ste svi u pravu(svako ima pravo na svoje misljenje)

Uostalom, i ja sam na pocetku, u proslom zivotu, imala totalno glupi fajt s Ahedony koji je bio samo cry for help...obadviju...ali smo se krivo izrazile... Desava se.

19365[/snapback]

Hej, a što se sad men spominješ?

-_-/> Ja se nisam s nikim fajtala, ako misliš na Whispera.

A ono naše, pa zar je to bio fajt? ma nije, jelda da nije :)/>

Guest Angel Heart
Kulirao ja tebe...hehe, pa da sam te skulirao sumnjam da bi me tako zabrinula kao sto jesi i da bi ti se i jednom javio ali eto ti to uzmi kako hoces...necu dalje, odlazim odavde...definitivno...nije moj film.

19402[/snapback]

A neko koga si kulirao kad sam revala u bolnici zbog onih "negativno konotiranih" postova... Dali mi mislimo isto pod pojmom "kulirati"? Meni to znaci smiraivati situaciju, spustati je na zemlju...kako ti ono rece: "Kad bolest nadvlada zdrav razum, najbolje je strati nogam cvrsto na zemlju...". E to se zove The Kuliranje. A tebi?

I sta je vise tvoj film? Da mi je to doznati...prosvjetlila bi se i bez Indije i Sai Babe (oprosti mi Baba)... :flower:

Guest Angel Heart

Znaci...time pobijas sva tvoja obavestenja? Ma znas sta cu da ti radim....halogenke su groun zero!!! :ninja:

Guest Angel Heart
Ok, hocemo li ovako.

Ako se neko oseti uvredjenim necijim postom ili komentarom neka napise sta misli o tome ne na forumu, nego to nek sacuva u nekom txt ili word dokumentu i neka ga ne postuje na forum tog trenutka.

Ako kada sledeceg dana procitate sta ste napisali i ako to i tada predstavlja vase misljenje onda ga postujte na forum, a ako ne onda je to afektivna reakcija koja ne bi trebalo da se pojavi na forumu,jer afektivna reakcija izaziva afektivnu reakciju i tako u nedogled.

Glupo je uopste raspljavati ko je u pravu, jer ste svi u pravu(svako ima pravo na svoje misljenje)

19406[/snapback]

Ali Zvjezdane, sta ce nam onda forum...ajmo svi onda pocet voditi dnevnike pa ako nam se svidi sto smo napisali, nakon par meseci...postacemo ih. Pa ovo i je smiasao foruma...izbaci iz sebe odmah...ne razmisljaj..to je instinkt...Istina... Poslije, ako uvidis da si pogresio, izvini se...kao ja Ahedony...i svima vama...

Znaci...time pobijas sva tvoja obavestenja? Ma znas sta cu da ti radim....halogenke su groun zero!!! :ninja:

19409[/snapback]

Chekam te.. :ninja:

Spreman... Nece ti ni reflektori sa stadiona pomoci.. -_-/> <_<

Guest Angel Heart

Zaboravio si da ja stanujem odmah pored Poljuda... i ronim nocu pa imam dovoljan equipement!!!...nemoj da me izazivas Sjeno... satrat cu te ko beba zvecku... :kissing: :kissing: :kissing:

Sad def.idem cistiti kucu...

A neko koga si kulirao kad sam revala u bolnici zbog onih "negativno konotiranih" postova... Dali mi mislimo isto pod pojmom "kulirati"? Meni to znaci smiraivati situaciju, spustati je na zemlju...kako ti ono rece: "Kad bolest nadvlada zdrav razum, najbolje je strati nogam cvrsto na zemlju...". E to se zove The Kuliranje. A tebi?

I sta je vise tvoj film? Da mi je to doznati...prosvjetlila bi se i bez Indije i Sai Babe (oprosti mi Baba)... :flower:

19408[/snapback]

Stati zdravom nogom , rekao sam -_-/> .Ajde ajde revala si se i sta je bilo ? Kako si danas ??? Moj film, MIR ljudima na forumu.Holly vidim da si se naostrila za rasprave , ja nisam i necu, ne ulazim u te igrice vec odavno.

O ?emu se tu više sad zapravo pri?a? Tri nove strane u tako kratkom vremenu. što je više bitno, što nije? Zašto admini ne uvedu red?

Guest Angel Heart
Stati zdravom nogom , rekao sam -_-/> .Ajde ajde revala si se i sta je bilo ? Kako si danas ??? Moj film,  MIR ljudima na forumu.Holly vidim da si se naostrila za rasprave , ja nisam i necu, ne ulazim u te igrice vec odavno.

19413[/snapback]

OPET KRIVO BRIJES!!! Ja...najostrija z arasprave...samo sam htela povatati konce... Ja sam Reikist i kao takva nema sanse za agresiju. Mir, Ljubav, Svjetlost i energija...

A kako si ti danas...opet se negde skrivas...i bezis.

Ja sam Holly...valjda si vec skuzio kako je to!!!

Guest Angel Heart
O ?emu se tu više sad zapravo pri?a? Tri nove strane u tako kratkom vremenu. što je više bitno, što nije? Zašto admini ne uvedu red?

19414[/snapback]

Jer nekima se neda...neki pecaju...a neki spavaju...

Ne pricam ja o razmeni misljenje to je jedna stvar i to je sasvim ok, ali meni se cini da ovde afekat vodi glavnu rec i da u takvom stanju izgovaramo neke stvari koje inace ne mislimo, a to preti da se prosiri sa ove teme na druge teme, pa i na privatne poruke itd.

Ovo vam je kao vatra u Dalmaciji u letnim mesecima -_-/>

Pozdrav svima! :ph34r:

Guest Angel Heart
Ne pricam ja o razmeni misljenje to je jedna stvar i to je sasvim ok, ali meni se cini da ovde afekat vodi glavnu rec i da u takvom stanju izgovaramo neke stvari koje inace ne mislimo, a to preti da se prosiri sa ove teme na druge teme, pa i na privatne poruke itd.

Ovo vam je kao vatra u Dalmaciji u letnim mesecima :)/>

Pozdrav svima!  :ph34r:

19417[/snapback]

Ako je tko osetio ono o cemu ti sad govoris (o afektu i pozaru u Dalmaciji...) onda sam to ja. U svakom pogledu. I mislim da je afekat najbrza Istina...i ponavljam, ako poslije netko zazali...nek se isprica...i mirna Bosna!

Ako cemo samo mirno razmijenjivati misljenja, onda otvorite novi Forum "Cajanka u Londonu" ili ...nemam pojma..."Svi na Apaurinu"!

Pa kad nas vec okolina ne razumije, i digli smo ruke od pokusavanja da im nesto objasnimo, mirno ili u afektu, dajte nam bar ovdje da se ispucamo. Ponavljam...malo selfcontrole i OPROSITE nece nikom skoditi...ali tolike restrikcije... -_-/>

VH

A kako si ti danas...opet se negde skrivas...i bezis.

Ja sam Holly...valjda si vec skuzio kako je to!!!

19415[/snapback]

Haha , umoran sam ko pas i spava mi se, neznam ni kako kucam.

Ma bjezim jasta, odavde definitivno a sa foruma...jos cu da razmislim, postalo je prenapeto za mene tj. stalno neki ratovi i uzbudjenja umjesto opustanja i razmjene misljenja i savjeta, kako je nekada bilo.U pravu si bjezim ali cu sacuvati svoju energiju za borbu sa bolescu a ne sa nekim likovima ovde.Uostalom nisam ni dosao ovde da trazim (ne)prijateljstva nego da cujem kako se drugi snalaze u bedovima i kako izlaze iz nih.Postali smo malo suvise intimni, mislim da tu grijesimo.

Pozdrav...i :kissing:

Nishta lepshe od zdrave razmene mishljenja... pa makar i u afektu.. Malo bolje upoznash ljude oko tebe... Zar ne?

Guest Angel Heart

Ne uvlaci mi se sad...gotov si...!!! Zvaci sendvic... Iako, moram da priznam...ima nesto u toj tvojoj Sjeni od pukog odraza na zidu...ili cemu vec...

idem da cistim...def!!!com!!! -_-/>

Tebi da podilazim...?!?! pa pre bi pod valjak.. :)/>

Kakav crni sendvich.. idem na jednu lepu chorbicu..i josh po neshto.. umreh od gladi.. a ovi satiru sa poslom.. -_-/> :mellow: