Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Suzanna

Antidepresivi

Recommended Posts

Kad ne moze biti gore, mora biti bolje :----: ..Dobro, uvijek moze gore, ali mi zelimo da nam bude bolje, zar ne? <_< Osim toga, ti jednostavno moras izaci iz depresije, jer nisi tip koji je za depru, Blizanci su ludi i zivahni, i kako ulete u depru, tako i izadju iz nje. :ph34r: AD ce ti samo pomoci da taj proces bude sto kraci. Pisi kako napredujes. Bices ok!!! Sigurno!!!!!

Kiss, UNA

može li mi netko re?i koliko se dugo smiju davati antipsihotici?tnx :lol:/>

Guest petra

:unsure:/> hoce mi neko reci jeli koristio zoloft????ja sam uzela 50mg i zamalo nisam umrla...strasno koliku vi dozu koristite???? Hvala

Naravno da svako ili bar vecina ima uzasan otpor prema lekovima u samom startu.( ali za odredena stanja jednostavno je nuzan AD da bi se uspostavila ravnoteza narusenih hemijskih procesa).

U svakom slucaju i ja pijem CIPRALEX vec 4 meseca, i trenutna moja situacija je stvarno 50 puta bolja. Od nus pojava imala sam samo blagu mucninu prvih dana ( dr mi je savetovao da prvih nedelju dana pijem po pola pa se prelazi na celu tabletu ). Ja sam takodje toliko bila uplasena i bila protiv tih lekova da sam odbila da pijem rivotril i propanolol ( mada ih imam u kuci-zlu netrebalo :D/> ).

Mislim da ( naravo ako je dr ozbiljan i dobar ) se treba ( mora ) drzati saveta doktora. :P/>

Zanimaju me vaša iskustva s prozacom, bilo pozitivna, bilo negativna. Molim vas, pogotovo nuspojave. Malo sam tražila po forumu, ali nemam vremena pregledavati sve teme gdje se spominje. Ako netko nešto zna, dobro bi mi došlo. Hvala unaprijed!

ADs? I love them! :wub:/>

Nego, ozbiljno. Ja sada kao pijem neku polu dozu fluxilana, a legne mi uvek "k'o budali shamar". Naravno, prvih par nedelje me spopadaju strahovi i druge karakondzule, posle sve samo legne na mesto. Ne pijem ga stalno, samo kad osetim da polako propadam, jer ne zelim posle da gubim vreme u crnoj rupi.

14720[/snapback]

Napokon Fluxilan .. :P/> Shta smatrash pod nekom polu-dozom ? Pijem Fluxilan 20.. svako jutro po jednu..vec par meseci..Kako deluje na tebe? Neke negativne pojave? Pozitivne? Opishi malo... PLS..

Ljudi, ustvari žene, pa jeste li ikada pro?itale nuspojave na kontracepcijskim pilulama. Ja mislim da je to najštetnija tableta što postoji, pa je opet pije ogromna ve?ina žena.

A kada se radi o ne?em kao što je AD, onda ne smijemmo piti, zašto li je to tako!?

Ljudi, ustvari žene, pa jeste li ikada pro?itale nuspojave na kontracepcijskim pilulama. Ja mislim da je to najštetnija tableta što postoji, pa je opet pije ogromna ve?ina žena.

A kada se radi o ne?em kao što je AD, onda ne smijemmo piti, zašto li je to tako!?

16524[/snapback]

Ma u principu ako cemo realno, nema ljeka bez nekih eventualnih nuspojava, ali sto je tu je, samo je pitanje kako cemo mi to percipirati, ako nam uz neke ad bude dobro, ja cu ih piti...jer dala bih sve da se ujutro probudim normalna, samo da mi netko konacno kaze da ce uistrinu biti tako, ali ako ce mi se sve pojavljivati i uz ad, cemu?

• Create New...