Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Guest Angel Heart

AD i LIBIDO

Recommended Posts

Mhm, ja sam na bila na seroxatu i nisam primjetila da mi je lose utjecao na libido. Cak sto vise :batine: heh

Navodno da Cipralex od svih antidepresiva ima namanje nuspojava sto se tice libida, zna li netko o tome nesto vise ? Pijem Seroxat i od tada mi je libido ravno 0

Hm hm, Seroxat je i na mene djelovao tako, Cipralex nesto bolje, al isto loše. S Coaxilom nisam imao problema s libidom; mozda da se konzultiras s psihi?kom da ti prepiše nesto od nove generacije ad-a. Eto!

Utjecaj ad-a na libido kod žena nije isti kao i kod muškaraca, mislim?! :(

Hm hm, Seroxat je i na mene djelovao tako, Cipralex nesto bolje, al isto loše. S Coaxilom nisam imao problema s libidom; mozda da se konzultiras s psihi?kom da ti prepiše nesto od nove generacije ad-a. Eto!

Utjecaj ad-a na libido kod žena nije isti kao i kod muškaraca, mislim?! :(

Dobro misliš :icon_blushing:

Ja osobno nisam imala problema sa libidom kad sam uzimala seroxat godinu dana, ali mislim da to ovisi od osobe do osobe..

Naravno svaki ad drugacije djeluje kako kod koga, osim sto se libida tice - moja frendica uzima Prozac i nema nikakvih nuspojava a ja kad sam probao Prozac mislio sam dusu ispustiti od mucnine.

Trazeci malo po netu pise da Seroxat od svih ad ima najvise utjecaja na libido - a ja bas zaglavio na njemu.

meni je libido od Cipralexa bio u komi. nije mi se dalo i gotovo. :)

sada, nakon pet mjeseci maaaalo bolje. ali mi se ?esto opet neda. :(

Moj libido je doslovno ravan nuli od kad uzimam AD.A na njima sam nekih 2 meseca otprilike. :(

Nadam se da nece tako i ostati... :icon_blushing:

velafax je najve?i 'terminator' libida. više od 70% u?estalosti.....daleko ispred seroxata i svih drugih(30-40%)

evo malo to?nije sada:

incidencija seksualnih disfunkcija sa SSRI i venlafaksinom je visoka 58-73%(venlafaksin)

sa nefazodonom i mirtazepinom 8-24%

Moklobemid(AURORIX) je pokazao najmanju incidenciju od svega 3,9%

ovo su rezultati najopsežnije prospektivne multicentri?ne studije provedene u 1022 osobe lije?ene AD-ovima u razdoblju od svibnja 1995 do velja?e 2000

prema tome,za one kojima je seksualna funkcija od 'životne' važnosti trebali bi uzeti u obzir Aurorix kao prvu liniju terapije

cheers :dance:

Dobro misliš :icon_blushing:

Ja osobno nisam imala problema sa libidom kad sam uzimala seroxat godinu dana, ali mislim da to ovisi od osobe do osobe..

Alo alo Faithless, pustim dva posta, a ti tu. Radi tebe, smijem se sam sa sobom, jesam blesav, sto cu ja :( .

Sutra idem po rezultate psiho testiranja - kao neznam sto mi je..., a nakon toga kod psihicke, bah.

velafax je najve?i 'terminator' libida. više od 70% u?estalosti.....daleko ispred seroxata i svih drugih(30-40%)

evo malo to?nije sada:

incidencija seksualnih disfunkcija sa SSRI i venlafaksinom je visoka 58-73%(venlafaksin)

:cry: sta cu ja, sta da radim... to me tako deprimira, cemu onda uzimat lijek kad te bedira.... ne mos' pit, ne mos' se jebat... pa mos' se ubit. :ranting:

jeba te, pa od cega on mene lijeci, od nimfomanije, da mi daje to sranje... :djavolak:

velafax je odli?an i vrlo u?inkovit dualni AD!!! rezultati su mu sjajni!!!

prihvati tu privremenu seksualnu disfunkciju kao ulog za zdravlje.jebiga,niti jedan lijek nije savršen.nemoš imat i ovce i novce.......gledaj to sa ljepše strane:barem ?eš znati kasnije više cijeniti i uživati u seksu kad ozdraviš i prestaneš piti AD

eh da,zaboravih napomenuti:

libido je prikriven ali ne i nepostoje?i.puno se teže uzbuditi ali kad se jednom uzbudiš imaš najdulji i najbolji seksualni maraton u životu!!!

lik te o?ito nezna 'pokrenuti'... ah ti amateri :haha: :(

treba imat zen prste i um,pro?itat ženu i napališ ju bez brige

lik te o?ito nezna 'pokrenuti'... ah ti amateri :haha: :)

Jel se ti to malo reklamiras na forumu il mi se cini? :( :wipe:

eh da,zaboravih napomenuti:

libido je prikriven ali ne i nepostoje?i.puno se teže uzbuditi ali kad se jednom uzbudiš imaš najdulji i najbolji seksualni maraton u životu!!!

lik te o?ito nezna 'pokrenuti'... ah ti amateri :haha: :(

ah, drif... brijem da je dosta iskusniji cak i od tebe... i uzbudim se ful, nije problem u tome. uostalom sta ti znas o tome kako napaliti zenu. :hmmm:

Guest Pospani

ah, drif... brijem da je dosta iskusniji cak i od tebe... i uzbudim se ful, nije problem u tome. uostalom sta ti znas o tome kako napaliti zenu. :hmmm:

Samouvijereno i prepotentno...ja znam...jer nisam ni vremenski ni tehnicki,ni umno opterecen.

Vjerojatno jedino podrucje gdje jos uvijek vjerujem u sebe i ne dam se pokolebati.Istrazivacki i s namjerom da ucim...a ponesto i znam.

Ipak...AD-i(zoloft i eglony) kod mene imaju utjecaje.

Ne na samu zelju ili mogucnost...hvala bogu toga ne fali,nego u samom postizanju vrhunca.

Treba dugo,stvarno dugo...nerijetko i sat vremena i duze.

Dobro je Drif napisao...maraton.

Dobro je i napisao da tada dolazi do dvostrukog pojacanog uzitka...prvi zbog postizanja vrhunca,a drugi zbog uspijesno obavljenog "posla"...

Kako vise nema opterecenja ni "opasnosti"od prebrzo obavljenog posla,eto ti nebrojenih mogucnosti i isprobavanja svega zamislivog...garantirana statisfakcija kod suprotnog spola.

Bilo kako bilo,rijesenje lezi na forumu...hehe.

Tu ima dovoljno osoba oba spola sa slicnim "problemom"...E,pa... :whistling:

tko kaže da sam ja iskusan :) ja sam malo dijete i ustvari sad kad ste me potegnuli za jezik moram re?i da uop?e nemam pojma o ?emu vi to pri?ate :(

sex? libido? šta je to? možda saznam kad odrastem al nemojte me sad traumatizirati sa tim odraslim razgovorima :blink::P:P

Samouvijereno i prepotentno...ja znam...jer nisam ni vremenski ni tehnicki,ni umno opterecen.

Vjerojatno jedino podrucje gdje jos uvijek vjerujem u sebe i ne dam se pokolebati.Istrazivacki i s namjerom da ucim...a ponesto i znam.

Ipak...AD-i(zoloft i eglony) kod mene imaju utjecaje.

Ne na samu zelju ili mogucnost...hvala bogu toga ne fali,nego u samom postizanju vrhunca.

Treba dugo,stvarno dugo...nerijetko i sat vremena i duze.

Dobro je Drif napisao...maraton.

Dobro je i napisao da tada dolazi do dvostrukog pojacanog uzitka...prvi zbog postizanja vrhunca,a drugi zbog uspijesno obavljenog "posla"...

Kako vise nema opterecenja ni "opasnosti"od prebrzo obavljenog posla,eto ti nebrojenih mogucnosti i isprobavanja svega zamislivog...garantirana statisfakcija kod suprotnog spola.

Bilo kako bilo,rijesenje lezi na forumu...hehe.

Tu ima dovoljno osoba oba spola sa slicnim "problemom"...E,pa... :whistling:

Kod mene Seroxat i Eglonyl - nit mi se di... :icon_blushing: nit mi se da :smrk:

Kod mene Seroxat i Eglonyl - nit mi se di... :icon_blushing: nit mi se da :smrk:

da i ???????

pa to je ustvari super.ja vrlo ?esto poželim da sam zauvijek ostao mali dje?ak i da nisam ušao u pubertet kad su me hormoni pukli.prije je bilo sve tako neoptere?eno i bezbrižno.miran si,ništa ti ne fali,cure gledaš kao frendice,sve ti je super.......a sad....sad je sve komplicirano,jebeni hormoni rade,žene gledaš kao ženke i imaš stalnu potrebu za parenjem koja te izlu?uje.ako se redovito ne shevish kad tad psihi?ki pukneš jer je nagon veliki bastard koji vlada tobom.

mislim,imaš i dalje prijateljice ali nije to više to....?ak i najbolje frendice ponekad škicnes i zamisliš se sa njima....pogled ti odluta prema regiji grudi i tak.

nagon je bitch!!!! uvijek ti zadaje brige.....

ah slatko nevino djetinjstvo moje,gdje si nestalo???? :smrk: :wub:

ja bi baš htio neki AD koji pukne libido.......brijem da bi bio puno mirniji........

Hello svima! :wub:

kao sta vidite ja sam ovdje nova i zeljela bi podjeliti svoja iskustva s vama. :icon_blushing:

ja sam na zoloftu i sulpiridu 2 mjeseca,a na helexu 6 mjeseci i mogu reci da otkad pijem ovo prvo dvoje imam velikih problema s libidom :plakanje: a pogotovo s orgazmom :cry: s cim prije nikad nisam imala problema.ima li jos netko sa slicnim iskustvom?