Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Guest Angel Heart

AD i LIBIDO

Recommended Posts

Imala sam ja, a ako pogledas cijeli topik, vidjeces da nas je bilo jos.

NIsta ne brini, sve ce se normalizovati :slut:

Daj sebi malo vremena, jos mjesec-dva. I PROBAJ da ne razmisljas o tome. Znam da nije jednostavno, ali probaj da se opustis i da taj nedostatak orgazma & libida :wub: gledas kao na privremene nus pojave lijekova koje pijes, sto je i istina.

Obecavam da ce sve uskoro biti uredu :lizalica: .

Imala sam ja, a ako pogledas cijeli topik, vidjeces da nas je bilo jos.

NIsta ne brini, sve ce se normalizovati :slut:

Daj sebi malo vremena, jos mjesec-dva. I PROBAJ da ne razmisljas o tome. Znam da nije jednostavno, ali probaj da se opustis i da taj nedostatak orgazma & libida :( gledas kao na privremene nus pojave lijekova koje pijes, sto je i istina.

Obecavam da ce sve uskoro biti uredu :lizalica: .

ok,strpit cu se :wub:

definitivno mi je jako vazno ozdravit,pa makar to znacilo koji mjesec bez seksa :D

da i ???????

pa to je ustvari super.ja vrlo ?esto poželim da sam zauvijek ostao mali dje?ak i da nisam ušao u pubertet kad su me hormoni pukli.prije je bilo sve tako neoptere?eno i bezbrižno.miran si,ništa ti ne fali,cure gledaš kao frendice,sve ti je super.......a sad....sad je sve komplicirano,jebeni hormoni rade,žene gledaš kao ženke i imaš stalnu potrebu za parenjem koja te izlu?uje.ako se redovito ne shevish kad tad psihi?ki pukneš jer je nagon veliki bastard koji vlada tobom.

mislim,imaš i dalje prijateljice ali nije to više to....?ak i najbolje frendice ponekad škicnes i zamisliš se sa njima....pogled ti odluta prema regiji grudi i tak.

nagon je bitch!!!! uvijek ti zadaje brige.....

ah slatko nevino djetinjstvo moje,gdje si nestalo???? :smrk: :D

ja bi baš htio neki AD koji pukne libido.......brijem da bi bio puno mirniji........

A blago tebi - kako bi se osjecao kad ti cura po ne znam koji puta kaze- "Opet ne mozes ?" :cry:

Hello svima! :wub:

kao sta vidite ja sam ovdje nova i zeljela bi podjeliti svoja iskustva s vama. :icon_blushing:

ja sam na zoloftu i sulpiridu 2 mjeseca,a na helexu 6 mjeseci i mogu reci da otkad pijem ovo prvo dvoje imam velikih problema s libidom :plakanje: a pogotovo s orgazmom :cry: s cim prije nikad nisam imala problema.ima li jos netko sa slicnim iskustvom?

Wellcome to club :cry:

Guest Pospani

Hello svima! :wub:

kao sta vidite ja sam ovdje nova i zeljela bi podjeliti svoja iskustva s vama. :icon_blushing:

ja sam na zoloftu i sulpiridu 2 mjeseca,a na helexu 6 mjeseci i mogu reci da otkad pijem ovo prvo dvoje imam velikih problema s libidom :plakanje: a pogotovo s orgazmom :cry: s cim prije nikad nisam imala problema.ima li jos netko sa slicnim iskustvom?

Lina...lijepo ime...u doba studija imao sam dragu prijateljicu s tim imenom... :cloud9: ...Ma nebitno.

...Nego,Zoloft i sulpirid...ja trosim Zoloft i Eglonyl(eglonyl=sulpirid).

Dakle imam iskustva upravo s tim i opisana su u mom blesavom posticu...

E sad ono drugo...ne volim nikome povladjivati i uglavnom sam u kontri...ali,ali...Drifteru,rekao si sve...

Opisao si mene..*ebote jel me znas...citas mi misli...totalno.

Joj da mi nesto makar ubije libido...

Prijateljice...cure od prijatelja...Ma zene...sve je to bezazleno,ali me vec dobrano i muci...

Sto je najgore i one misle da je bezazleno pa su sve redom samnom opustene...sve se zezaju na neku spiku sex...gle kako sam pocrnila,gle kako mi se vidi crta od grudnjaka...ajde pricaj nam malo,pa cemo mi tebi...kao bezazleno...prijateljski jer s ni kim ne mogu tako pricati...Ma sto me *ebete!...jel meni na celu mozda pise pedercina ili "najbolji frend"...ili idemo ga malo paliti.

A zapaljiv uuu...napalm je za mene kikiriki.

Ben ti libido...nek nestane,pa da se posvetim bitnijim,pametnijim i opcenito drukcijim stvarima...

Nisam ja te srece....

Ma *ebes ga...pomirio se ja...

A blago tebi - kako bi se osjecao kad ti cura po ne znam koji puta kaze- "Opet ne mozes ?" :cry:

Wellcome to club :cry:

Ako tvoja cura zna za tvoje probleme a i dalje tako reaguje, onda mislim da je mozda vreme i da promenis curu.

Lina...lijepo ime...u doba studija imao sam dragu prijateljicu s tim imenom... :cloud9: ...Ma nebitno.

...Nego,Zoloft i sulpirid...ja trosim Zoloft i Eglonyl(eglonyl=sulpirid).

Dakle imam iskustva upravo s tim i opisana su u mom blesavom posticu...

E sad ono drugo...ne volim nikome povladjivati i uglavnom sam u kontri...ali,ali...Drifteru,rekao si sve...

Opisao si mene..*ebote jel me znas...citas mi misli...totalno.

Joj da mi nesto makar ubije libido...

Prijateljice...cure od prijatelja...Ma zene...sve je to bezazleno,ali me vec dobrano i muci...

Sto je najgore i one misle da je bezazleno pa su sve redom samnom opustene...sve se zezaju na neku spiku sex...gle kako sam pocrnila,gle kako mi se vidi crta od grudnjaka...ajde pricaj nam malo,pa cemo mi tebi...kao bezazleno...prijateljski jer s ni kim ne mogu tako pricati...Ma sto me *ebete!...jel meni na celu mozda pise pedercina ili "najbolji frend"...ili idemo ga malo paliti.

A zapaljiv uuu...napalm je za mene kikiriki.

Ben ti libido...nek nestane,pa da se posvetim bitnijim,pametnijim i opcenito drukcijim stvarima...

Nisam ja te srece....

Ma *ebes ga...pomirio se ja...

Sta je pospani,izgleda da se tvom malom i ne spava bas toliko,mozda bi mu trebala jedna brnjica :misc-shutup3:

:wub: :vrckanje:

Guest Pospani

Sta je pospani,izgleda da se tvom malom i ne spava bas toliko,mozda bi mu trebala jedna brnjica :misc-shutup3:

:wub: :vrckanje:

ah,drzim ga ja na lancu kolko god je to moguce...

samo,slabo mi ide...sto cu...koji put kazem sam sebi...pogledaj se idiote...ti si cista muska kurva.

sve je u redu...kad ne pijem i kad nisam vani..

Problema veelikih s alkoholom nemam...uostalom to su pokazale i jetrene probe...23,25,26...ma ko u 5-to godisnjaka.

Al sam promiskuitetan do boli...nisam ovinik o seksu,ali se koji put zamislim...u svakom slucaju nisam ovisnik o sexu s istom osobom...hehe(ovo je cista ironija).

A naravno,vesele cure,pa i one najpristojnije i najfinije vole koketirati...bezopasno se osjecaju mlade.

E pa,nazalost,nasle su plodno tlo...obozavam takvu zafrkanciju i dobro mi ide...do jedne granice,a onda mi vec postaje problem...micem se,ali one ne daju...

Ma jebiga,takav sam i gotovo...Necu se ubiti radi toga(di je to na spisku),ali mi nije bas uvijek zabavno(ugodno).

Previse se igram i polako mi se vraca...

ah,drzim ga ja na lancu kolko god je to moguce...

samo,slabo mi ide...sto cu...koji put kazem sam sebi...pogledaj se idiote...ti si cista muska kurva.

sve je u redu...kad ne pijem i kad nisam vani..

Problema veelikih s alkoholom nemam...uostalom to su pokazale i jetrene probe...23,25,26...ma ko u 5-to godisnjaka.

Al sam promiskuitetan do boli...nisam ovinik o seksu,ali se koji put zamislim...u svakom slucaju nisam ovisnik o sexu s istom osobom...hehe(ovo je cista ironija).

A naravno,vesele cure,pa i one najpristojnije i najfinije vole koketirati...bezopasno se osjecaju mlade.

E pa,nazalost,nasle su plodno tlo...obozavam takvu zafrkanciju i dobro mi ide...do jedne granice,a onda mi vec postaje problem...micem se,ali one ne daju...

Ma jebiga,takav sam i gotovo...Necu se ubiti radi toga(di je to na spisku),ali mi nije bas uvijek zabavno(ugodno).

Previse se igram i polako mi se vraca...

pa u cemu je problem :wub: ,zivis 100 na sat,kakva depresija

da je meni tako,ajmo se minjati

Pa kako mogu biti tako netakticne, ccc... :wub:

Pospani, You've made my day! addadadaa addadadaa

Guest Pospani

A znam što ne?eš mo? spavat od uzdisaja. :wub:

jok draga...kod mene nema uzdisaja...moj lezaj je prazan vec 3 godine,6 mjeseci i 25 dana.

Noty...moji lezajevi su uvijek prazni...moja spavaca soba je prazna...ja ne spavam u njoj...tamo spavam samo kad mi je sin kod mene...tada spavamo skupa.

Nebih mogao zaspati u njoj...ona mirise na obitelj...na proslost...na izgubljenu srecu...nepovratno izgubljenu i toga sam bolno svijestan.nema zena u mojoj sobi...nema ih u mojoj kuci...

Kod mene nema uzdisaja...mojih...nema nicega...sve se to odvija po nekim stolovima u mom restoranu...u autu...sto prljavije...sto perverznije...samo da se zgadim sebi...i jos se ne gadim...odvratan sam i gadim se...ali ne dovoljno da bih s time zavrsio...da bih sa svime zavrsio...nazalost(ili na srecu kad sam vec na forumu,pa da me ne pocete tjesiti).

Nema uzdisaja,nema ljubavi,nema ljepote...samo izivljavanje...sporkarije,perverzije,pijanstva...

A tako bih volio opet voljeti nekoga...osjetiti zaljubljenost,toplinu...dom...bilo sto takovo.

Nema toga...samo goli sex i koketiranje koje ti da vrucinu,toplinu dok traje...

...A kasnije?Gadljivost,samocu najvecu...nepojmljivu,jos goru od one stvarne...kad znas da ne trebas biti sam...a ostajes,jer se gadis sam sebi...jer ne vrijedis,jer si odvratan,ljigav,jer si gad...jer si prazan i crn...crn iznutra...

zivim sto na sat?...umirem sto na sat..isprepleten gadostima,ljigavostima i laznim sarmom...praznim se nevjerojatnom brzinom...balon punjen helijem..ispustas one smijesne i simpaticne glasove...

A sto kad dodjes kuci...onom istom skromno uredjenom stanu koji je nekad bio simpatican,topao...sad je poderan,odvratan jer tri godine 6 mjeseci i 25 dana nisam zelio nista mijenjati,obnavljati...samo sam prljao i unistavao..

Kad se ispraznis kao balon punjen heliem...kad ostane samo prazna ljuska...vlazna...mokra od tudje sline...gadljive sline,mirisa izlucevina koji ostaju jos dan,dva nakon tusiranja na tebi...ma fuj...gadljiv sam i odvratan...jesam..

Smrad...i govno ljigavo...

Fuj...a nakon dva dana...nasmijan i obrijan...zanemarujem sve te osjecaje...i idemo ponovo...novo lijepo lice neke druge zene,novo lijepo tijelo druge ili vec vidjene zene...

Gadljivo i lijgavo smece...

sve uvrede su upucene iskljucivo meni...

Ne zivim sto na sat...to je samo vanjski privid,a nazalost taj privid guram i tu...gdje nebih smio...

Ja ne zivim...molim vas razumijte...znam da je pogresno...znam i pokusavam se mijenjati...bas sam ljigav...sam sebi.

Ja ne zivim...umirem...presporo i nazalost povlacim i druge za tim...

Uf Pospani...:cry:

A zasto ne krenes dalje?

Proslo je 3 godine, 6 mjeseci i 25 dana.

Pravo vrijeme za ici dalje. Za utopliti dom, spavati u spavacoj sobi, pravo vrijeme za osmijeh, za budjenje pored nekoga ko ti zna ugrijati srce, pravo vrijeme za smjestiti proslost u neku ladicu...sa lokotom.

Zakljucaj proslost, otkljucaj buducnost...

Steta je da takav osmijeh ne dijelis s nekim.

Una :srce:

Guest Pospani

a draga moja...zakljucao sam ja ladicu...samo se povremeno zatrese pokusavajuci se ponovo otvoriti...ne,ne moze vise...ta ladica je zapecacena...odnesena na smetliste,zapaljena.

Ladice nema,ali nema ni novog pocetka...spreman jesam...oprezan,ali nema gusta,nema novog osjecaja,nema ni starog...stari je nestao...trebao bih osjecati olaksanje...ne mogu..,a novog osjecaja nema...nema,ne dolazi,ne zeli mi doci,a ja bih ga htio...samo osjecaj bih htio...nista drugo.

nesretni,nema veze...samo mi osjecaj dajte...probudio se gledam dijete,,,obozavam ga,imam osjecaj...dajte mi takav osjecaj prema zeni...prema jos nekome.

Dajte mi ga jos jednom...i bicu miran,spasen,nema depresije...sve ce biti dobro.

Znat cu voljeti,razumjeti,shvacati...znat cu sve...ali ga nema...nema osjecaja.

Prazna vrsa...nema ulaz...ulaz je preuzak...samo izlaz postoji...sirok ko avenija.

Sto god se nekako ugura unura...odmah ode,nestane,ishlapi...pobjegne.

zato dajem osmjeh...na sve strane...previse...i hvatam u svoju vrsu...a onda potjeram,ili samo ode...a sve bez osjecaja.

...sve bez osjecaja...

jok draga...kod mene nema uzdisaja...moj lezaj je prazan vec 3 godine,6 mjeseci i 25 dana.

Noty...moji lezajevi su uvijek prazni...moja spavaca soba je prazna...ja ne spavam u njoj...tamo spavam samo kad mi je sin kod mene...tada spavamo skupa.

Nebih mogao zaspati u njoj...ona mirise na obitelj...na proslost...na izgubljenu srecu...nepovratno izgubljenu i toga sam bolno svijestan.nema zena u mojoj sobi...nema ih u mojoj kuci...

Kod mene nema uzdisaja...mojih...nema nicega...sve se to odvija po nekim stolovima u mom restoranu...u autu...sto prljavije...sto perverznije...samo da se zgadim sebi...i jos se ne gadim...odvratan sam i gadim se...ali ne dovoljno da bih s time zavrsio...da bih sa svime zavrsio...nazalost(ili na srecu kad sam vec na forumu,pa da me ne pocete tjesiti).

Nema uzdisaja,nema ljubavi,nema ljepote...samo izivljavanje...sporkarije,perverzije,pijanstva...

A tako bih volio opet voljeti nekoga...osjetiti zaljubljenost,toplinu...dom...bilo sto takovo.

Nema toga...samo goli sex i koketiranje koje ti da vrucinu,toplinu dok traje...

...A kasnije?Gadljivost,samocu najvecu...nepojmljivu,jos goru od one stvarne...kad znas da ne trebas biti sam...a ostajes,jer se gadis sam sebi...jer ne vrijedis,jer si odvratan,ljigav,jer si gad...jer si prazan i crn...crn iznutra...

zivim sto na sat?...umirem sto na sat..isprepleten gadostima,ljigavostima i laznim sarmom...praznim se nevjerojatnom brzinom...balon punjen helijem..ispustas one smijesne i simpaticne glasove...

A sto kad dodjes kuci...onom istom skromno uredjenom stanu koji je nekad bio simpatican,topao...sad je poderan,odvratan jer tri godine 6 mjeseci i 25 dana nisam zelio nista mijenjati,obnavljati...samo sam prljao i unistavao..

Kad se ispraznis kao balon punjen heliem...kad ostane samo prazna ljuska...vlazna...mokra od tudje sline...gadljive sline,mirisa izlucevina koji ostaju jos dan,dva nakon tusiranja na tebi...ma fuj...gadljiv sam i odvratan...jesam..

Smrad...i govno ljigavo...

Fuj...a nakon dva dana...nasmijan i obrijan...zanemarujem sve te osjecaje...i idemo ponovo...novo lijepo lice neke druge zene,novo lijepo tijelo druge ili vec vidjene zene...

Gadljivo i lijgavo smece...

sve uvrede su upucene iskljucivo meni...

Ne zivim sto na sat...to je samo vanjski privid,a nazalost taj privid guram i tu...gdje nebih smio...

Ja ne zivim...molim vas razumijte...znam da je pogresno...znam i pokusavam se mijenjati...bas sam ljigav...sam sebi.

Ja ne zivim...umirem...presporo i nazalost povlacim i druge za tim...

Eh, Pospani... nije ti lako. Usao si u vrtlog cemera, beznadja ali i samosazaljenja.

Preni se, nije sve crno. Izadji iz filma samosazaljenja, iz filma "buntovnika bez razloga", "grubijana mekog srca" i ostalih filmskih sranja. Dugujes to samom sebi. Nisi ti ni govno, ni smrad ni sve ono koje sam sebi pripisujes.

Ali ipak bih te upozorio. Dugotrajno sugerisanje sebi da si ovo ili ono na kraju dovede da covek i stvarno postane to. Kazes da cekas da propadanje sazri, da cekas propadanje "do daske" pa da onda.... bude STA?

Sta ce onda biti? Rasterecenje? Katarza? Nista od toga nece biti! Bice samo jedan slomljen covek vise na planeti koji se krije od zivota po parkovima sa flasom u ruci.

Molim te da budes nemilosrdan prema sebi SAMO kad se upitas sledece: Jesam li zaista toliko nesrecan ili sam makar u promilima folirant? Jesam li zaista toliko nesrecan ili makar u promilima "volim da glumim ludilo"? Ukoliko ima i najmanje sumnje (PROMILSKE) prestani sa picem i okani se duvana.

Regularno si bolestan od depresije i na terapiji si. Do ovde si u redu. Dalje je krajnje diskutabilno. Cemu sve to? Mlad, lep, pametan, volu mozes rep da iscupas. Bori se! Setaj ako treba i nocu po Biokovu, samo razbi ovu "utupljenu" semu koja nema lep kraj.

Drugo se tice tvog sina. Pospani, prijatelju, deca vole snazne roditelje! Pogotovu u odnosu otac-sin. Tvoje tuzne oci mali primecuje. Bez obzira koliko ti bio kako treba, odace te gest, odace te pogled i sincic ce to OSETITI. Reakcija ce mu biti promesan strah sa krivicom. Ne zasluzuje on to. Bez obzira na razvod. On zeli veselog, nasmejanog i snaznog tatu. Dozvoli mu to boreci se za sebe i njega koliko god mozes!

Mnogo pozdrava

Ako tvoja cura zna za tvoje probleme a i dalje tako reaguje, onda mislim da je mozda vreme i da promenis curu.

A da promjenim glavu :ludilo: Kao da ce s drugom biti drugacije, kad me je... ti lijekovi :cry:

pa u cemu je problem :D ,zivis 100 na sat,kakva depresija

da je meni tako,ajmo se minjati

I ja bi se isto mjenjao s njim :wub:

Guest Pospani

ma nema toliko beda...to je bila samo fazica...

Probudio se prerano...krpalo me to samogadjenje i samozaljenje...to me drzalo nekih par sati.

...a onda se moj mali probudio...bili smo opet na moru...uzivali i veselili se,ko dva ludjaka...

Bice ok...to je obicno tako...kad mi maleni dodje,obicno me prvu-drugu noc skrpa taj osjecaj manje vrijednosti...nisam dovoljno dobar ni njemu,ni sebi...ma nikome.

onda se opet skuliram pa guram...sve me rijedje hvataju takve,lose faze i sve krace traju...

Cak pojacano i radim,provodim vise vremena u poslu...polako krpam opet zivot...i polako se i dizem.

Ne zivim u zabludi...znam cemu to sve vodi...guram,malo pokusavam neke Elinine tehnike,pa malo zapnem,ali hoce...ici ce to.

I ne zavaravam se da nece opet biti losih dana ili sati...zato vas i imam,da se ispucam...da netko da kakav savijet...i dobio sam ga...

...ili da nekome dam kakav savijet...

ili da se malo i zezam...dobro je...bice i bolje.

ej,pospani!

da te nesto pitam...mozda i nije bas najtakticnije nakon sta si nam istresao dusu,ali mene zanima kako idu skupa zoloft i sulpirid s alkoholom?ja bi malo cugnula ^_^ pa ne znam kako ce to djelovat na mene s obzirom na lijekove s tim da ja jos pijem i helex.

Guest Pospani

ej,pospani!

da te nesto pitam...mozda i nije bas najtakticnije nakon sta si nam istresao dusu,ali mene zanima kako idu skupa zoloft i sulpirid s alkoholom?ja bi malo cugnula ^_^ pa ne znam kako ce to djelovat na mene s obzirom na lijekove s tim da ja jos pijem i helex.

idu lose...Zolft je SSRI a sulpirid anti dopamin...

oba te ipak uspavljuju i djeluju na tvoj sustav slicno kao da si blago"napusen"

ako bas zelis,mozes cugnuti uz upozorenje da te svaka cuga lupa najmanje dva do tri puta jace.

Oprezno,jako oprezno jer bez problema udjes u stanje nebuloze...pricas gluposti,radis pojacano idiota od sebe.

Ne bih ti preporucio...ja nisam dobar primjer...zaredali se rodjendani,vjencanja...utakmnice.

Treba mi puno odmora.

U svakom slucaju,ako bas ne mozes izbjeci ili zelis cugnuti...oprezno i polako...ono,pijuckaj...

I zasto mislis da nije bas takticno ovdje istresti dusu...pa to i je jedan od razloga zasto sam na forumu...zato sto imam problema sam sa sobom...kao i uostalom svi na ovom forumu...pisem pod nickom upravo radi toga.

Nisam tu ni zbog dijagnoze ni zbog lijekova koje pijem nego zbog problema koje zelim rijesiti...

A nisam uvijek bajno...i onda se i zelim i moram istresti...to je dio terapije,sve sto drzis u sebi vratit ce se puno jace,na nekom drugom mjestu.

Kad se malo oslobodis,pisat ces i ti...

ajme,sori...krivo sam procitao...nije najtakticnije pitati ono nakon sto sasm istresao dusu...

Ma je,kod mene ne trebas taktizirati.

mene opustenost,opci savjeti i cuga(hehe) samo opustaju

bas mi to i treba da me vrati u normalu(osim cuge)

samo ti pitaj...ima pospani pregrst savjeta...dobrih i losih.

Vise losih,ali znat ces ih prepoznati.

c