Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Guest Angel Heart

AD i LIBIDO

Recommended Posts

a sto da ti kazem moj galebe :wub:

kod tebe puno seksa malo ljubavi,a usao si u zrele godine

kad bi se trebao vec skrasiti i stati sa avanturama

ali imas sina i to mora da te gura dalje

a draga moja...zakljucao sam ja ladicu...samo se povremeno zatrese pokusavajuci se ponovo otvoriti...ne,ne moze vise...ta ladica je zapecacena...odnesena na smetliste,zapaljena.

Ladice nema,ali nema ni novog pocetka...spreman jesam...oprezan,ali nema gusta,nema novog osjecaja,nema ni starog...stari je nestao...trebao bih osjecati olaksanje...ne mogu..,a novog osjecaja nema...nema,ne dolazi,ne zeli mi doci,a ja bih ga htio...samo osjecaj bih htio...nista drugo.

nesretni,nema veze...samo mi osjecaj dajte...probudio se gledam dijete,,,obozavam ga,imam osjecaj...dajte mi takav osjecaj prema zeni...prema jos nekome.

Dajte mi ga jos jednom...i bicu miran,spasen,nema depresije...sve ce biti dobro.

Znat cu voljeti,razumjeti,shvacati...znat cu sve...ali ga nema...nema osjecaja.

Prazna vrsa...nema ulaz...ulaz je preuzak...samo izlaz postoji...sirok ko avenija.

Sto god se nekako ugura unura...odmah ode,nestane,ishlapi...pobjegne.

zato dajem osmjeh...na sve strane...previse...i hvatam u svoju vrsu...a onda potjeram,ili samo ode...a sve bez osjecaja.

...sve bez osjecaja...

E Pospani...Mnogo su me je dirnule ove tvoje re?i...Baš si me rastužio... :wub:

Nadam se da ?eš uskoro upoznati ženu koja ce znati da ti se uvu?e u srce...Koju ?eš voleti beskrajno...A i ona tebe...Uz koju ?eš zaboraviti na prošlost,i okrenuti se budu?nosti,kona?no.Zaslužio si.

Želim ti sre?u :kiss:

Sex, sta je to ??? Mislim da sam nekada znao :cry:

da i ja ju?e vidla na televiziji! addadadaa

Koji od AD-a ima najmanje nuspojava u smislu impotencije ? Postoji li uopce takav ? Em sam depresivan em sam impotentan :cry: Sta ce mi onda takav zivot ...

Guest Pospani

A sto mene nece impotencija...

Ja sam od ova dva AD a postao prepotenten...

Totalno

ko vjesalica sam...

Danas je tachno mesec dana kako pijem Zoloft (50mg). Ne osecam se nishta znachajnije bolje nego pre,

a shto se tiche libida, vishe ne osecam nikakvu zelju. Moram priznati da ni pre Zolofta nije bilo sjajno, ali

sad je bash loshe. :P

Masturbiram, ali bukvalno na silu. Ne mogu uopshte da se skoncentrishem, i desi mi se da provedem tako

masturbirajuci po desetak minuta, i onda nekako, jedva...

Hoce li biti bolje? :D

Guest Pospani

Masturbiram, ali bukvalno na silu. Ne mogu uopshte da se skoncentrishem, i desi mi se da provedem tako

masturbirajuci po desetak minuta, i onda nekako, jedva...

Hoce li biti bolje? :D

hvala na slikovitom prikazu...

A pa sto ima veze...

losion za ruke i gotovo...

A sto bi inace radio...bar ti nije dosadno...

Inace...zoloft je i meni tako djelovao malo manje od dva mjeseca...

slab libido...

A sad...sad vidim da sam bio u zescoj depresiji ranije... :angry:

Izasto je Zoloftic pravi AD! :P

hvala na slikovitom prikazu...

A pa sto ima veze...

losion za ruke i gotovo...

A sto bi inace radio...bar ti nije dosadno...

Inace...zoloft je i meni tako djelovao malo manje od dva mjeseca...

slab libido...

A sad...sad vidim da sam bio u zescoj depresiji ranije... :angry:

Izasto je Zoloftic pravi AD! :P

Ja se izvinjavam ako je bilo suvishe eksplicitno, ali bolje i to nego da uvijam u oblande. :D

Kao shto rekoh, danas je bilo tachno mesec dana kako ga pijem i skroz sam nezainteresovan shto se tiche

sexa. :icon_blushing: Bojim se samo da ne ostane tako i u buduce. :P Jedan moj drugar je uzimao Zoloft

neshto vishe od godinu dana i svo to vreme libido mu je bio ravan nuli. :(

Guest Pospani

u jebenti...nije imao srece...ili sam ja imao srece?... :hmmm:

A sex... da mi bar ne pada na napamet...

ima neki topic..."ocd i sex"...

Idem odmah na njega...

opsesivno kompulzivno mislim na njega...

dok ne ponovim misao 8 puta,ne mogu nista drugo raditi...

i tako svakih 10 minuta...

Guest Pospani

Sve dok ne ?uješ rije?:"Uložak"

Fuj...bljaki...uzas...

Hvala ribo...

kod mene se zelja nikad nije ni gasila...ad nista nije promijenio..mada zelje su jedno a mogucnosti drugo...na svu srecu zena mi nema problema..sto reci sem dobar k.... mir u kuci

Veliki pozdrav svima na forumu. Planiram po?eti uzimati neki AD, vjerovatno Zoloft, Seroxat ili Prozac... Uglavnom, ono što mi psihijatar preporu?i. Malo sam surfao internetom i upoznao se sa svima nuspojavama. Sve se one daju prebroditi, jedino me pati ona "sexualna disfunkcija", pošto mi je sex prili?no važan dio života. Pa sljedi pitanje za muške na forumu: kakav je sex tijekom uzimanja ADa-a (ne zabrinjava me ona po?etna faza navikavanja na AD, to se da prebroditi, ve? kasnije kad dijelovanje po?ne). Da li se "dize" normalno :) ili ima problema. Da li to zavisi od AD-a ili baš svi imaju tu gadnu nuspojavu. Da ?ujem odgovore iz prve ruke :) Puno Zahvaljujem!

Ne znam tacno na kom topicu se pricalo o tome, ali ukratko libido ode skroz u out, tj. nemas volje odnosno zelje kao pre uzimanja, ali kada te spopadne volja ili zelja sve ide bez problema, dize se i uzlece kao konkord i prska kao vatrogasna kola, nista ne brini........

Covece,

kako sam se ja jednom obrukao sa novom devojkom........UF

Posle ovoga ide ona naša muška ?uvena re?enica: "a to mi se ranije nikad nije dešavalo".

Bio sam pod terapijom.......i ........fijasko........

meni je libido vec par godina na nuli - do jedan -_-

nema ni misli ni zelje ni nicega cak ni samostalnih akcija :))))

a nisam ni na cemu :wtf: :)

sta kazete za efektin? kakav je on povodom toga... :) i uopste???

Eh da je moj sa mnom zbog seksa, odavno bi se vec razveo. -_-

Kod mene ima zelje ali rijetko...jako rijetko.....ali onda moram odmah i sad i nema veze jer se mora na posao, sastanak ili jel gosti dolaze. Onda njemu zbog lijekova treba jako dugo da svrsi po 40 minuta a meni to puno previse, kad sam gotova, pusti me na miru, ne trpim onda vise dodire...i tako :)

Provodimo puno vremena skupa, razgovaramo puno, secemo puno, mazimo se puno ali seks nista :)

Moje je iskustvo da se njemu dizao kao i prije ali mu je trebalo zaista jako dugo da svrsi. Nekad i do sata. -_-

Ma to sa disfunkcijom traje prvih 2 do 3 mjeseca, u biti najduže od svih nuspojava a nije da nemreš jebat nego svršiš ono kak se veli preko kurca. Poput instant drkanja tik što si se probudio. Brzo bez ugode-nekih 10% ugode. Moj savjet od šljakat na gra?evinu i izbit ?eš depru nakon 4 tjedna. Rad i to fizi?ki bolji je od bilo kojeg štapa kemije. A uvijek za erekciju možeš uzeti Vijagru, pod nos pon-pon, a u krvi malo stimulansa(amfetamin,dexedrin,levoamfetamin,meta,kristal ili roks, samo nikako efedrin ili pseudoefedrin il ecstasy)