Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
balon2

zasto mi je danas bolje?

Recommended Posts

jer sam si ažurirala životopis i pitala za jedan posao o kojem se davno pri?alo (još da odgovor bude dobar... )

Bolje mi je jer sam, iako mi se u RL dešavaju teške, teške stvari - ozbiljna bolest veoma dragocjene osobe , nekako ipak "uspravna" i nalazim snage i da osje?am što osje?am i da prihva?am što se prihvatiti mora... Nekad bih se ili skamenila i kroz sve prolazila kao u anesteziji ili bih se "raspala" i ne bih mogla funkcionirati...

Uradio sam nešto hrabro, ludo i kreativno :rolleyes:

I nabavio gomilu dobre latino muzike u kojoj upravo uživam.

Uradio sam nešto hrabro, ludo i kreativno :rolleyes:

I nabavio gomilu dobre latino muzike u kojoj upravo uživam.

Bravo!

To je prava stvar! Ja volim ove "latinose": Alejandro Fernandez, Gianmarco, Bertin Osborne. A ti?

Uh ovo je neki mix, ima svašta nešto. Mano Negra, Shakira, ma svašta. Nije bitno, važno da je veselo.

Grozno mi je. Dragocjena mi osoba bori se za život. Meni je od iscrpljenosti i stresa pao imunitet na nulu i savladala me neka viroza s povra?anjem i temperaturom i bolovima...

Možda ovo miriše na kukaonicu - tj. drugi topic...No, znate što - zapravo mi je BOLJE I SVE BOLJE - osje?am da sam sve bliže onom istinskom prihva?anju sebe takve kakva jesam (krhke i slabe, prolazne i ranjive, neuspješne, nelijepe, na vratima starosti i sveg onog što ide uz to) i Života takvog kakav jest ( katkad jezovito bolnog i teškog, a zapravo divnog, divnog, divnog)

Popila sam ve?eras 3 ?aše šampanjca uz ugodan razgovor?i? i komedijicu na tv-u. Mmmmmmmljac. Osje?am se haj, mozak baj, baj. Nisam popila ve?ernju terapiju jer se bojim kombinirat lijekove i alkohol.

uh dugo me nije bilo!

mislih, nemam što napisati ..

osje?ala sam se tako prazno i uvjeravala sebe da je tako bolje

i je, bolje mi je, i to sad mi je puno bolje

napisah prijateljici što me mu?ilo, izrekoh do sada ne izre?eno i bolje mi je

prisilih se i napisah, riješih se još jednog osje?aja krivnje u sebi...

hvala ti balon?i?u na tome :flying kiss:

:srculenca:

napokon sam se razbudila, doru?kovala fino, nema gužve, nema baš posla, pa malko zujim po fourumu. A popdne, ako opet padne kišca, bit ?e baš ok jer ?u ja nakon posla u zemlju snova :cloud9:

i skužila sam da mi ova košulja stoji nešto bolje nego što sam mislila :una:

Uloga žrtve nestaje iz mog života.... Veselim se jer sam i taj aspekt sebe odradila. Ono što je najdivnije u tome je da sve odra?ujem s lako?om... i .... sve stižem.... odra?ujem u miru, spokoju i tako svaki dan. Dok sam živjela iz pozicije žrtve sve je bilo teško i izazivalo kroni?an umor. Žrtva crpi. Svjesnost o tome da je sve moj odabir i spremnost za suo?avanje sa sobom u svakodnevnim situacijama i vjera da se s njima mogu nositi osnažuju cijelo tijelo. Život postaje miran, radostan i ispunjen svrhom.

Danas sam mirno sretna jer znam da je moj život sve bolji i bolji. I neizmjerno sam zahvalna na daru koji dobivam sa svakim danom u kojem mogu osluškivati sebe i rasti kao osoba.

Uloga žrtve nestaje iz mog života.... Veselim se jer sam i taj aspekt sebe odradila. Ono što je najdivnije u tome je da sve odra?ujem s lako?om... i .... sve stižem.... odra?ujem u miru, spokoju i tako svaki dan. Dok sam živjela iz pozicije žrtve sve je bilo teško i izazivalo kroni?an umor. Žrtva crpi. Svjesnost o tome da je sve moj odabir i spremnost za suo?avanje sa sobom u svakodnevnim situacijama i vjera da se s njima mogu nositi osnažuju cijelo tijelo. Život postaje miran, radostan i ispunjen svrhom.

Danas sam mirno sretna jer znam da je moj život sve bolji i bolji. I neizmjerno sam zahvalna na daru koji dobivam sa svakim danom u kojem mogu osluškivati sebe i rasti kao osoba.

Puno mi se svi?a ovo što si napisala.

Puno mi se svi?a ovo što si napisala.

Hvala ti!

Na forumu su to samo rije?i, a u mom životu je to stvarnost.

Osecam se dobro jer sam trudna!!!!

Pa to je super. Cestitam..Zelim ti sve najbolje i da trudnoca prodje u najboljem redu..Super. :srculenca: :srculenca: :srculenca:

Ja se danas osjecam bolje jer vidim da ima jako puno dobrih i dragih ljudi na ovom Forumu..Ljubim vas sve

?estitke i od mene. Doga?a se baby boom na našem forumu! :baby:

Zašto mi je danas bolje?

Promijenila sam sve amalgamske plombe na zubima u bijele, skinula sav kamenac sa zuba i plak i tako sam zadovoljna svojim osmjehom. Ah. :D

Osmjehnula sam se kad sam to pro?itala. Zaista trenutak za radovanje. I tebi i bebi želim puno zdravlja, radosnih zajedni?kih trenutaka i rastite i razvijajte se zajedno u ljubavi i miru!