Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

holden-she

Borderline personality disorder

Recommended Posts

evo, ja nisam clan ovog foruma, tek od danas,

al vjerujem da tu ima dosta ljudi koji imaju neki od pd,

otvorili smo novi forum;

personality disorders forum

cesto ljudi imaju bpd da to protumace kao depresiju ili uopce ne skuze zato savijetujem svakom tko ima ikakvih nedoumica da posjeti forum

pozdrav! :kissing:

.... :rolleyes:/> ...zbilja je fascinantno da od 400 clanova ovog foruma sviiii boluju od depresije i slicno, a nitko od svih vas koji su ocito dovoljno zaglibili da ovakvim putem traze i traze i traze pomoc, ..da nitko od vas nema personality disorder..

hm... a da ne spominjemu slucajnost da je ceeesto nedijagnosticiran/kriva dijagnoza ....

hmmmm

.... :D/>  ...zbilja je fascinantno da od 400 clanova ovog foruma sviiii boluju od depresije i slicno, a nitko od svih vas koji su ocito dovoljno zaglibili da ovakvim putem traze i traze i traze pomoc, ..da nitko od vas nema personality disorder..

hm... a da ne spominjemu slucajnost da je ceeesto nedijagnosticiran/kriva dijagnoza ....

hmmmm

22430[/snapback]

Znas sta, meni je i ovo previse... :D/>

Znas sta, meni je i ovo previse... :P/>

22538[/snapback]

Meni je dijagonoza, osim anksiozno.- deprsivnog stanja... i poremecaj osobnosti...

jel' vama to BPD ili taj border line ?

Plavusa Angel :blink:/>

I ako je tako...otvaramo mi nas podforum... vas je sladak...ali ovaj je nezamjeniv...

Meni je dijagonoza, osim anksiozno.- deprsivnog stanja... i poremecaj osobnosti...

jel' vama to BPD ili taj border line ?

Plavusa Angel :blink:/>

I ako je tako...otvaramo mi nas podforum... vas je sladak...ali ovaj je nezamjeniv...

22570[/snapback]

sto ti ovo znaci: jel vama to BPD ili taj border line???

borderline=bpd, tj. jedan od raznih poremecaja licnosti!!!

i, hmmm.. neznam cemo potreeba da se natjecemo s tim, nas forum sluzi da bi pomogao, a vjerujem da i ovaj...?!

E,ljudi,meni je dijagnoza manicna-depresija F31 i F19!

23996[/snapback]

Zeznuto... :D/>

Ali cek'... Zar nije manicna-depresija samo jedna dijagnoza???

Takodje, obrati(te) paznju da se psihijatri cesto koriste tzv. "usluznim dijagnozama" (pisu namerno neke druge dijagnoze - lazne - kako ne bi uznemiravali pacijente, i kako bi drzali profesionalnu tajnu).

Prema ICD kriterijumu F13 je mentalni poremecaj kao i poremecaj u ponasanju uzrokovan koristenjem sedativa i hipnotika. F19 je mentalni poremecaj i poremecaj u ponasanju uzrokovan koristenjem vise razlicitih droga i drugih psihoaktivnih substanci.

otkud to znaš?

a što je F41?

24604[/snapback]

Prema Me?unarodnoj klasifikaciji bolesti, šifra F41 ozna?ava "druge anksiozne poreme?aje". Tu se ubrajaju pani?ni poreme?aj (F41.0), generalizirani anksiozni poreme?aj (F41.1), mješoviti anksiozni i depresivni poreme?aj (F41.2) i drugi mješoviti anksiozni poreme?aji (F41.3).

Ovaj info sam nasla na netu, uzmi sa rezervoom. Draga je zavrsila psihologiju, pa pretpostavljam da tako zna pojedinosti o ovim siframa, tako da je bolje da sacekas potvrdu od nje. ja cak i ne znam koja je moja sifra (ans-depr poremevcaj, vise anks, nego depr, makar dosad :D/> )..a i ne zanima me...

Ja uz povratni depresini poreme?aj imam poreme?aj osobnosti.... :ranting:

I teško se ponekad s njim nositi... :wub:/>

fala..ja imam F41.1

:zz_hissyfit:

24611[/snapback]

i ja imam taj...skracenica je GAD, hahaha ;)/> , super skracenica , a? General anxiety disorder...

Prema Me?unarodnoj klasifikaciji bolesti, šifra F41 ozna?ava "druge anksiozne poreme?aje". Tu se ubrajaju pani?ni poreme?aj (F41.0), generalizirani anksiozni poreme?aj (F41.1), mješoviti anksiozni i depresivni poreme?aj (F41.2) i drugi mješoviti anksiozni poreme?aji (F41.3).

Ovaj info sam nasla na netu, uzmi sa rezervoom. Draga je zavrsila psihologiju, pa pretpostavljam da tako zna pojedinosti o ovim siframa, tako da je bolje da sacekas potvrdu od nje. ja cak i ne znam koja je moja sifra (ans-depr poremevcaj, vise anks, nego depr, makar dosad ;)/> )..a i ne zanima me...

24607[/snapback]

Ja uopce ne zelim da znam koji ja imam.Neka mi sve ovo prodje slobodno u mom neznanju :)/>

što je to "poreme?aj osobnosti?" kako se manifestira?

24649[/snapback]

Imaš u drugom topicu gdje sam definirao, poreme?aj osobnosti... :batine:

Bipolarni poremecaj je F31,a sifra F19 je za poremcaj prouzrokovan koriscenjem psihoaktivnih supstanci. U mom slucaju kad sam bila u manicnoj fazi nisam slusala ni lekare ni nikog i zivela sam najblaze receno burno,pa sam tad pila i alkohom i koristila marihuanu,sto sam kasnije i rekla Dr

Guest someone

I ja imam BPD i ne znam puno o tome ni koliko je ozbiljno,da li je trixifen pravi lek za to!? :icon_blushing:

Guest BPD

Konacno znam sta mi je :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo: :ludilo:

Guest Guest

Sta ti je?

Pa BPD!!!

• Create New...